درباره ما

بازرگانی رامان در سال 1380 با هدف خدمت رسانی به صنعت کشاورزی وباغبانی فعالیت خود را آغاز کرد .

این فروشگاه با واردات ، تولید و اخذ نمایندگی فروش شرکت های بزرگی مانند بوش ، اشتیل ، برگر ، الیومک ، وایکینگ ، آینهل و ... سعی در عرضه بهترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز را داشته است .
در سال 1394 با توجه به اینکه مشتریان عزیز ما خواستار تسهیلات بیشتربرای ارایه خدمات ما بودند ، بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی نیز دایر شود .
لذا پس از یک سال تحقیق و برنامه ریزی در سال 1395 سایت فروشگاه اینترنتی را افتتاح کردیم تا عرضه نوینی در ارایه خدمات داشته باشیم .
امید است با نظرات و انتقادات سازنده خود ما را هر چه بیشتر در خشنود کردنتان یاری فرمایید .
باسپاس از همراهیتان

بازرگانی رامان

بازرگانی رامان

  • نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف مرکزی با نام توسعه تجارت الکترونیکی که وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران است، به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.
  • نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اینترنتی و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی،
  • احراز هویت و صلاحیت آنها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی درگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد.
  • سایت رامان مارکت با دریافت این تاییدیه آماده ارائه خدمات و فروش محصولات به مشتریان گرامی با بالاترین سطح اطمینان می باشد .

maltepe evden eve nakliyat