موش کش برادیفاکوم 0.005درصد اسپانیا 500 گرمی

0
0 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: ناموجود

نقد و بررسی محصول

معرفی :  

طعمه هاي تازه بروديفاکوم موثر، جذاب با خوشمزگي زياد با فرمول جديد و غير معمول که براي موش ها فوق العاده جلب کننده است وهمچنين مقاومتي براي موش ها ايجاد نمي کند. اين محصول انواع موش هاي خانگي و صحرايي را کنترل مي کند. با يک بار مصرف 100% مرگ و مير رخ مي دهد. جوندگان بدون استرس به مدت طولاني بعد از تغذيه و دور از مکان مصرف طعمه از بين مي روند. به اين ترتيب بقيه جوندگان به اين موضوع مشکوک نمي شوند و به مصرف طعمه ها ادامه مي دهند تا زماني که تمامي موش ها از بين بروند.
 طعمه هاي تازه : طعمه هاي آماده مصرف تازه که حاوي بروديفاکم  0.005 % است.
درجه سمیت: Acute Oral LD50 for Rats: 0.4 mg/Kg
 
موارد کاربرد :
 اين محصولات در ساختمان ها و محوطه اطراف ساختمان ها استفاده مي شود. سعي کنيد مکان طعمه گذاري را  محدود کنيد. طعمه ها مي توانند در باکس هاي طعمه (جعبه طعمه) قرار بگيرند که با اين روش مي توانيد جعبه طعمه را به زمين فيکس و ثابت کنيد. به اين صورت برداشت طعمه يا پراکندگي طعمه ها  از جعبه طعمه توسط جوندگان ديگر به حداقل مي رسد. اين محصولات ممکن است همچنين در سيني يا ظروف مخصوص  قرار گيرد  به طريقي که موجودات غير هدف به طعمه دسترسي نداشته باشد. آسيب پذيري طمعه ها از نظر دسترسي براي موجودات غير هدف بايد مورد ارزيابي قرار گيرد. طعمه گذاري محصول نبايد به طور ممتد انجام شود.

توضیحات فنی

میزان و طریقه مصرف:
 
دستورالعمل مصرف موش صحرايي :
براي موش صحرايي 100 گرم از اين محصول استفاده مي شود. طعمه ها را با فاصله 10 متري از هم قرار دهيد در صورتي که ميزان آلودگي بالا باشد فاصله طعمه گذاري 5 متر شود. طعمه ها را جا به جا و پراکنده نکنيد. اگر 7 تا 10 روز بعد از طعمه گذاري علائم فعاليت موش ها نزديک طعمه ها مشاهد نشد، طعمه ها را به سطوحي بالاتر از فعاليت موش ها منتقل کنيد.

دستورالعمل موش هاي خانگي:
براي موش هاي خانگي بيشتر از  50 گرم از اين محصول استفاده شود. فاصله طعمه گذاري 5 متر باشد. در صورت آلودگي شديد فاصله طعمه گذاري  را به 2 متر کاهش دهيد. موش هاي خانگي خيلي کنجکاو هستند و اين ممکن است به برنامه کنترل کمک بکند. طعمه ها را هر دو تا سه روز جابجا کنيد. در طي 10 تا 14 روز طعمه ها را مرتب مورد بازرسي قرار دهيد و طعمه هايي را که توسط جوندگان خورده شده است يا توسط آب خسارت ديده و يا اينکه توسط مواد آلوده کننده، کثيف شده است را تعویض نمایید.

احتیاطات:
 زمان طعمه گذاري از خوردن آشاميدن و سيگار کشيدن خودداري شود.  دستکش هاي مناسب بپوشيد. در صورتي که بلعيده شود خيلي فوري اقدامات پزشکي را انجام دهيد و ليبل و يا بسته حاوي طعمه را به پزشک نشان دهيد.
اقدامات دفع طعمه ها  :
همه طعمه ها را بعد از اتمام کار بر داريد و طبق قوانين محلي دفع کنيد. موش هاي مرده را طبق مقررات محلي دفن کنيد. موش هاي مسموم بايد در زباله سوزهاي مسموم، محل هاي دفن زباله، محل هاي دفن توسط سازندگان زباله دفع شوند.
ساير شرايط :
طعمه ها بايد به طور ايمن دور ريخته شوند طبق روشي که خطر مصرف توسط ديگر حيوانات و کودکان کاهش پيدا کند. از دسترسي طعمه ها توسط کودکان، پرندگان، حيوانات غير هدف (خصوصاً سگ، گربه، خوک، ماکيان) خودداري شود. در طي فواصل منظم مکان هائي که طعمه گذاري انجام شده است را مورد بازرسي قرار دهید و موش هاي مرده را جمع آوری کنید، مگر اينکه طعمه گذاري در فاضلاب ها انجام شده باشد. بازرسي روزانه ممکن است در بعضي شرايط مورد نياز باشد.
علائم مسمومیت:
به صورت خونریزی از بینی، لثه ها و زخم ها می باشد. شخص مسموم را فوراً به پزشک برسانید. پادزهر: ویتامین K1 می باشد که می تواند تحت نظر پزشک از راه دهان یا رگ و یا عضله استفاده شود. مقدار ویتامین K1 برای بزرگسالان 40 میلی گرم در روز در چند نوبت و در کودکان 20 میلی گرم در روز در چند نوبت استفاده گردد.
شرايط نگهداری:
در محلي مقفل و دور از دسترس کودکان نگهداري شود .دور از محل ذخيره غذا و نوشيدني حيوانات نگهداري شود.  در جاي خشک و خنک با تهويه مناسب نگهداري شود. از عوامل اکسيد کننده به طور مستقيم و غير مستقيم خودداري شود.
بسته بندی :
0/5 کیلوگرم

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .