-محافظ-تنه-درختان-مرهم-یک-کیلویی

محافظ تنه درختان مرهم یک کیلویی

0
920,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 1126
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

با توجه به تغییرات اقلیمی که در بیشتر کشورهای دنیا اتفاق داده است و این پدیده باعث گرم شدن هوا در تابستان و بالا رفتن تابش آفتاب، همچنین سرمای بیش از حد زمستان در اکثر کشورها شده است، حفاظت از گیاهان و درختان امری ضروری  می باشد. بدین منظور شرکت سمیران جهت محافظت از تنه درختان مثمر و غیر مثمر اقدام به ساخت محصولی نموده است که بتواند این نابسامانی را در تابستان و زمستان مرتفع سازد . محصول تولیدی این واحد تحت نام" مرهم " با توجه به نیاز کشاورزان و باغداران کشور تولید شده است.

 این محصول شامل پلیمرهایی است که همراه با ترکیبات ضد اشعه آفتاب و استفاده از قارچ کش های خانواده بنزیمیدازول ها محصولی مفید و کارآمد را بوجود آورده است که مورد استقبال اکثر کشاورزان قرار گرفته است. این محصول برای اکثر درختان میوه، نهال ها و درختان غیر مثمر در باغ  ها و فضای سبز شهری کاربرد فراوانی دارد.

درختان در باغات و فضای سبز شهری به دلیل اختلاف درجه حرارت و سرمای شدید دچار تنش شده  است و پوست تنه آن ها دچار آسیب می شود و ترک های شدیدی روی پوست درختان ایجاد می گردد. در نتیجه به آوند های چوب وآب کش درخت آسیب جدی وارد می گردد و در نهایت درخت در مدت کوتاهی خشک می شود. چسب محافظ تنه " مرهم" با پوششی که بر روی تنه درختان ایجاد میکند مانع از بروز هرگونه تنش شده و درختان را در برابر آسیب ها محافظت می کند.

همچنین چسب محافظ تنه " مرهم" به واسطه داشتن قارچ کش مخصوص، از آلودگی و خسارت هایی که  به تنه درختان وارد می شود جلوگیری می کند. قارچ ها تحت تاثیر عواملی چون زخم های طبیعی، آسیب بافت های گیاهی در زمستان، لکه های ناشی از آفتاب سوختگی پوست درخت، زخم های هرس و خسارت ناشی از آسیب حشرات وارد گیاه شده و باعث خسارت به درخت می گردند. با استفاده به موقع از چسب محافظ تنه " مرهم" از ورود عوامل قارچی به گیاه جلوگیری شده و مانع از ایجاد خسارت به درختان می شود.

توضیحات فنی

فایده ها استفاده از چسب مرهم  :

1. محافظت درختان در برابر ترک خوردگی و نگهداری پوست درختان

2 . محافظت درختان در برابر آفتاب سوختگی و تنش های حرارتی

3. محافظت درختان در برابر بیماری های قارچی و باکتریائی

4. جلوگیری از زمستان گذارنی کرم های میوه درختان هسته دار و دانه دار در تنه به واسطه پوشش خلل و فرج پوست در ختان

توضیحات کلی

 دستور مصرف :

چسب محافظ مرهم  با استفاده از قلم مو یا کاردک به طور کامل اطراف تنه درخت را   تا اولین محل انشعـاب شاخه پوشـش دهید.

در صورت سفت شدن محصول می توانید با کمی آب یا الکل محصول را رقیق کنید .

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .