موش-کش-واکس-پلت-فسفر-دوزنگ-5-کیلویی

موش کش واکس پلت فسفر دوزنگ 5 کیلویی

0
2,120,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

موش کش جدید سمیرت برای اولین بار در ایران توسط شرکت سمیران تولید و به ثبت رسیده است. این محصول با ماده موثره فسفر دو زنگ 2 درصد به صورت طعمه آماده مصرف واکس پلت آماده شده است. سمیرت صرفاً جهت کنترل موش های صحرائی ( ورامین و مغان و...) در مزارع، باغات و سایر بخش های کشاوزی کاربرد دارد. استفاده از موش کش سمیرت به هیچ وجه در اماکن مسکونی، اداری، انبارها و موارد مشابه توصیه نمی شود

سمیرت موش كش گوارشي می باشد. این جونده کش با واكنش با اسيدهاي معدي،‌ فسفين آزاد مي كند كه وارد جريان خون شده و كليه و كبد و قلب را از بين مي برد.

توضیحات فنی

این ماده بسیار سمی و خطرناک است. از خوردن سم، آلوده کردن مواد غذایی انسان و دام، تماس سم با پوست، چشم و لباس و استنشاق ذرات سم، خوردن و آشامیدن در هنگام طعمه گذاری خودداری کنید. هنگام طعمه گذاری از دستکش و ماسک استفاده شود. از کشیدن سیگار در هنگام سمپاشی اکیداً خودداری کنید. از ظروف خالی آفت کش جهت نگهداری آب و مواد غذایی استفاده نشود. از مصرف مجدد ظروف آفت كش جداً خودداري کنید. ظروف و بسته هاي خالي بايد در يك محل دور از منابع آبي نگهداري شود و مطابق با ضوابط ملي مربوطه نسبت به دفع زيست محيطي ظروف و بسته هاي خالي اقدام گردد. حمل و نقل این مواد بایستی طبق مقررات بین المللی مواد خطرناک صورت پذیرد. سمیرت را هرگز در کنار آب، عوامل اکسیدکننده و اسیدها نگهداری نکنید. به میزان مذکور در لانه موش و کنار دیوارهای باغ در سایه طعمه گذاری شود. طعمه گذاری بهتر است در ظرف مخصوص طعمه Bait Station باشد. از قرار دادن طعمه در معرض مستقیم آفتاب خودداری شود.

توضیحات کلی

 میزان و نحوه مصرف:

 

موش ورامین : 10 گرم در هر لانه طعمه گذاری دو نوبت در سال یکی اواخر زمستان و اوایل بهار و نوبت بعد اواخر تابستان و اوایل پاییز است.

موش مغان : 5 گرم در هر لانه

 کمکهای اولیه: در صورت تنفس، شخص را به هوای آزاد ببرید و اجازه دهید استراحت کند. اگر نفس نمی کشد از تنفس مصنوعی استفاده کنید. در صورت تماس با پوست، لباسهای آلوده را درآورید و سپس محل را شستشو دهید. در صورت تماس با چشم، با مقدار زیادی آب چشمها را شستشو دهید. در صورت بلعیدن، دهان را کاملاً بشوئید و فوراً به پزشک مراجعه کرده و برچسب سم را به پزشک نشان دهید. بسته بندی: 

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .