موش-کش-واکس-بلوک-400-گرمی-پساک

موش کش واکس بلوک 400 گرمی پساک

0
180,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

پساک متشـکل از ماده موثره کلـروفاسـینون 0.006 درصد و سولفاکوينوکسالین 0.019 درصد می باشد. پساک، یک طعمه آماده مصرف موش کش واکس بلوک است که مخلوطی از مواد خوراکی و جلب کننده بوده و بنابراین برای تمامی جوندگان نظیر موش های نروژی و موش های سیاه خانگی جذاب و مورد پسند می باشد. کلروفاسینون متعلق به مواد ضد انعقاد خونی بوده و سولفاکوئینوکساین از گروه سولفانامیدها می باشد و از طریق مداخله در تولید اسید فولیک باعث توقف متابولیسم و اختلال در سنتز پروتئین ها و در حقیقت باعث تقویت عملکرد سم در بدن جوندگان می شود. به این صورت که با خوردن یک دز آن توسط جوندگان مرگ ناشی از خونریزی داخلی رخ می دهد، این مرگ بدون درد و زجر بوده و اثر آن قطعی میباشد. پس از خوردن آن جوندگان دچار ضعف شده و احساس تشنگی و شوک به آنها دست میدهد. بنابراین به دنبال هوای تازه به محیط های خارج از ساختمان رفته و در محل باز می میرند. پساک انواع جوندگان را در محل های سرپوشیده و یا مکان هایی که برای تغذیه موش ها مناسب می باشد نظیر کناره دیوارها، در امتداد شکستگی دیوارها، نزدیک گودال ها، زیر پل ها، لا به لای ترون و شمشاد ها، داخل و خارج مناطق مسکونی، رستوران ها، فروشگاه ها، انبارهای مواد غذایی، بیمارستان ها، کارخانجات، بنادر، مرغداری ها، دامداری ها، مزارع، باغات و... کنترل می نماید.

توضیحات فنی

طریقه مصرف: 

پس از تشخیص مسیر رفت و آمد، تغذیه یا استراحت موش ها، مقدار کافی از طعمه پساک را در محل هایی که فقط برای موش های هدف قابل دسترسی است و سبب آلودگی غذا و آب نمی شود قرار دهید. 

واکس بلوک برای اماکن کاملاً مرطوب

برای کنترل موشهای کوچک خانگی طعمه ها را در فاصله حداکثر 2 متری قرار دهید. جهت طعمه گذاری در انبار میزان توصیه شده را در یک متر مربع استفاده کنید.

واکس بلوک: 20 الی 30 گرم در هر نقطه 

توضیحات کلی

وزن: 400 گرم

واکس بلوک برای اماکن کاملاً مرطوب


 

اندازه -
نوع واکس بلوک برای اماکن کاملاً مرطوب
شرایط نگهداری -
گارانتی -
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .