سمپاش-شارژی-دو-کاره-20-لیتری--چین

سمپاش شارژی دو کاره 20 لیتری چین

0
14,000,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

سمپاش شارژی 20 لیتری متک ساخت کشور چین میباشد. از این مدل سمپاش به دو حالت شارژی و دستی میتوانید استفاده کنید، که برای مواقعی که شارژ دستگاه تمام میشود نیز قابلیت استفاده داشته باشد. بر روی این دستگاه چند مدل نازل سمپاشی وجود دارد که با توجه به مدل سمپاشی مورد نظر میتوانید سری سمپاش را تغییر دهید.

توضیحات فنی

سمپاش شارژی در دسته نمونه ‌های دستی با قابلیت بهره مندی از موتورهای الکتریکی قرار می گیرد. نقطه ضعف بزرگ سمپاش دستی در عملکرد پمپ دستی آنها است. این سمپاش ها تنها متکی بر فشردن هوا از طریق نیروی انسانی اپراتورها هستند. از آنجا که قوای انسانی همواره محدود است، نمی توان به حجم و قدرت پاشش سموم نباتی در مقدارهای قابل توجهی دست پیدا کرد.

الگوی بهره مندی از قدرت موتورهای الکتریکی باعث طراحی تیپ متفاوتی از انواع دستگاه سم پاش شده است. در دستگاه سم پاش شارژی همچنان متکی بر ایده تامین هوای فشرده برای ایجاد پمپاژ در سموم نباتی هستیم. اما این قدرت فشرده سازی را از طریق نصب موتورهای الکتریکی جریان ثابت تامین می نمائیم.

عملیات سمپاشی عموما در حجم و سطح وسیع مانند حضور در یک باغ و یا محوطه دامداری ‌ها صورت می ‌گیرد. وقتی دستگاهی با قابلیت حمل و نقل طراحی شده است، قاعدتاً باید بتواند از پس تامین انرژی مورد نیاز خود برآید. لذا در طراحی سمپاش شارژی نمی ‌توانیم از حضور موتورهای جریان متناوب AC استفاده کنیم. چرا که قابلیت حمل کابل برق ۲۲۰ ولت شهری وجود ندارد. در این دستگاه برای ایجاد شرایط حمل و نقل ساده و کارآمد به استفاده از موتورهای جریان مستقیم که با باتری های شارژی کار می ‌کنند روی آورده اند. انواع سمپاش شارژی در دو تیپ تک کاره و دو کاره دسته بندی می شوند.

سمپاش شارژی تک کاره: در طراحی این مدل ها از حضور موتورهای جریان ثابت با هدف فشرده سازی هوا جهت تامین قدرت پمپاژ سیالات استفاده شده است. در صورت تمام شدن شارژ باتری ها، دستگاه قابلیت تداوم عملیات سمپاشی را ندارد.

سمپاش شارژی دو کاره: محدودیت در قدرت باتری ها، مدت زمان تقریباً کوتاه در تامین انرژی باتری ها و حضور در عملیات ‌های گاها سنگین سمپاشی و یا گندزدایی باعث شده تا ایده استفاده از ساز و کار دستی در کنار بهره مندی از موتورهای الکتریکی مطرح باشد. ایده ای که به خلق سمپاش شارژی دو کاره انجامیده است. در این سمپاش ها علاوه بر حضور موتورهای الکتریکی، یک اهرم دستی نیز به جهت فشرده سازی هوای داخل مخزن گنجانده شده است. لذا در صورت تمام شدن قدرت برق دهی باتری ها، همچنان می توانیم با بهره مندی از بخش دستی فعالیت سم پاشی با سمپاش شارژی را ادامه بدهیم.

در سطح بازار که باشید، احتمالاً از نام سم پاش کتابی برای مدل های شارژی نیز مواجه شوید. شاید این سم پاش ها از حضور موتورهای الکتریکی در تامین قدرت پمپاژ استفاده شده باشد؛ اما همچنان در رده سم پاش های دستی قرار می ‌گیرند. چرا که ساز و کار پمپاژ سیالات در آنها همچنان متکی بر فشرده سازی هوا در داخل مخزن می باشد.

عمده موارد کاربردی از سمپاش شارژی در تامین نیازهای متوسط از سمپاشی تا گندزدایی است. این سمپاش ها برای انجام عملیات گندزدایی در محیط های شهری، ساختمان ‌های بزرگ، نهادهای تجمع عمومی، فضاهای سرپوشیده مانند محیط گلخانه ‌ای، دامداری ها، مرغداری ها و سالن های پرورش قارچ مناسب هستند. البته می توان از آنها در فضاهای کوچک زراعی و باغبانی نیز استفاده کرد.

توضیحات کلی

ظرفیت ( لیتر ) 20
جنس بدنه پلاستیک
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .