کود-آهن-کلات-6-درصد-یک-کیلویی

کود آهن کلات 6 درصد یک کیلویی

0
2,500,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

آهن کلاته اسید آمینه برای همه گیاهان به منظور جلوگیری یا اصلاح کمبود آهن که ممکن است رشد و عملکرد محصول را محدود کند ، طراحی شده است. این کود محلول در آب است و برای گیاهان، غیر سمی است که می تواند مواد مغذی  را برای گیاهان فراهم کند. این محصول بر اساس انواع مختلفی از اسیدهای آمینه ساخته شده است که دارای فعالیت سطحی، جذب و نگهداری قوی است. همچنین با آهن فراوان، تأثیر آشکاری در رشد گیاه دارد که  می تواند ثبات و اثر طولانی مدت آهن را حفظ کند. این پودر قهوه ای روشن و کاملاً محلول در آب است. ماده غذایی آهن، یکی از مواد غذایی کم مصرف است که وجود آن به اندازه کافی برای رشد گیاهان زراعی و باغی لازم است و در تشکیل سبزینه گیاهان زراعی و باغی نقش ارزنده ای دارد و در صورت کمبود آن، سبزینه (کلروفیل) به مقدار کافی در سلو لها یافت نمی شود و برگها رنگ پریرده به نظر می آیند. زردی برگ ناشی از آهک ،شکل خاصی از کمبود آهن در گیاه است. آهن به صورت دو ظرفیتی جذب می‌شود و به صورت کلیت هم جذب می‌گردد. این عنصر در ساختار هموپروتئینها مانند سیتوکرومها ، سیتوکروم اکسیداز و لگ هموگلوبین شرکت می‌کند. آهن گرچه در ساختار کلروفیل وجود ندارد ولی در سنتز آن عنصر نقش مهمی دارد. این عنصر به اشکال مختلف کانی در خاک وجود دارد. برای مصرف کود در خاک، کود کلات آهن بهترین کود است.

توضیحات فنی

1. از کمبود آهن جلوگیری و اصلاح کمبود آهن.

2. رشد گیاهان را تقویت کنید، ایمنی گیاهان را برای مقاومت در برابر بیماری ها و آب و هوای نامساعد طبیعی بهبود میبخشید ، رشد گیاهان را افزایش میدهید.

2. افزایش میزان میوه، رشد و رنگ آمیزی میوه ها را تقویت میکند، به میوه ها کمک میکند تا قند خود را جمع کنند و کیفیت محصولات را بهبود ببخشند.

3. جذب آهن را تقویت میکند ، از  زرد شدن و ریزش برگ جلوگیری میکند.

4. غلظت کلروفیل و آنتوسیانین را در گیاهان افزایش میدهد.

5. تقویت فتوسنتز، سنتز پروتئین و تثبیت نیتروژن گیاهان.

توضیحات کلی

میزان مصرف: 

مرکبات: 50 تا 80 گرم برای هر درخت جوان و 70 تا 150 گرم برای درختان کامل

سایر درختان میوه: بارده جوان 30 تا 60 گرم برای هر درخت، 40 تا 120 گرم برای درختان بارده کامل

گیاهان زراعی: 3 تا 5 کیلوگرم در هکتار

گلخانه: 0.5 تا 1.5 کیلوگرم در هزار متر مربع

اجزاء اصلی:
آهن کلاته 6٪
آهن محلول 6٪
حلالیت آب 100٪
رطوبت <5٪

وزن 1 کیلوگرم
نوع -
عملکرد اصلي -
مدت تاثیر بر گیاه -
مناسب برای -
مواد تشکيل دهنده -
بو -
مواد افزودنی شیمیایی -
قابليت نگهداري آب -
گارانتی -
عناصر ماکرو -
عناصر میکرو (ppm) -
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .