کود-مایع-رشد-مخصوص-سبزیجات-و-صیفی-جات-یک-لیتری

کود مایع رشد مخصوص سبزیجات و صیفی جات یک لیتری

0
750,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

کود مایع رشد مخصوص سبزیجات و‌صیفی جات حاوی کلیه عناصر ریز مغذی و ماکرو میباشد. مصرف این کود مایع رشد در صیفی جات و سبزیجات موجب افزایش کمی، زودرس گردیدن محصول و افزایش کیفیت محصول می گردد.
 

توضیحات فنی

نحوه مصرف: 


مقدار ۵ لیتر کود مایع رشد مخصوص سبزیجات و صیفی جات را با آب مورد نیاز برای محلولپاشی یک هکتار زمین محلول نموده و یک کیلوگرم کود اوره و ۲۰۰ سی سی سیتووت اضافه نمایید. استفاده از اوره موجب افزایش میزان و سرعت جذب عناصر میکرو میگردد.
زمان مصرف: 
محلول فوق را دو بار و در زمانهای زیر محلولپاشی کنید: 
مرحله اول: با شروع رشد فعال بوته
مرحله دوم: ۱۰ الی ۱۵ روز بعد 
بهتر است محلولپاشی اول صبح یا در زمان عصر (خنک ترین زمان) انجام گیرد.

توضیحات کلی

FE: 2100 ppm

ZN: 150 ppm

Mn: 1000 ppm

Cu: 600 ppm

B: 500 ppm

N2: 10% 

P2O2: 10%

K2O: 10%

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .