کود-آهن-فرومیتو-مدل-FerroMitoFe-یک-کیلوگرمی

کود آهن فرومیتو مدل FerroMitoFe یک کیلوگرمی

0
1,900,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

کود کلات آهن فرومیتو کاملا در آب محلول بوده و برای مصارف خاکی و جذب از ریشه مناسب است. آهن در تولید کلروفیل، فتوسنتز و سرعت جذب و فعالیت بسیاری از آنزیمها در گیاه نقش بسیار مهی دارد. کمبود آهن باعث زرد شدن برگ و کاهش عملکرد در رشد و همچنین محصول میشود. 

از ویژگی و مزیت کود آهن میتوان به رفع سریع کمبود آهن و زردبرگی، افزایش سبزینگی، جذب از ریشه و مناسب خاکهای شور و قلیائی، پایداری مناسب و مناسب جهت چالکود و همچنین همراه آبیاری میتوان نام برد.

توضیحات فنی

میزان مصرف: 

نهال های جوان 12 تا 17 گرم برای هر نهال

درختان بزرگ 100 تا 200 گرم برای هر درخت

چمن و گیاه زینتی 3 تا 5 گرم در هر متر مربع

 

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .