کود-آهن-فروگان-یک-کیلویی

کود آهن فروگان یک کیلویی

0
1,850,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

کود کلات آهن فروگان کاملا در آب محلول بوده و برای مصارف خاکی و جذب از ریشه مناسب است. آهن در تولید کلروفیل، فتوسنتز و سرعت جذب و فعالیت بسیاری از آنزیمها در گیاه نقش بسیار مهی دارد. کمبود آهن باعث زرد شدن برگ و کاهش عملکرد در رشد و همچنین محصول میشود. همچنین این کود آهن حاوی ۶% آهن به فرم کلاته با انحلال پذیری بالا، پایداری و جذب مناسب در خاکهای قلیایی، افزایش دهنده سطح کلروفیل و تنفس سلولی وبرطرف کننده علائم زردی و نکروز در گیاهان مختلف میباشد.

از ویژگی و مزیت کود آهن میتوان به رفع سریع کمبود آهن و زردبرگی، افزایش سبزینگی، جذب از ریشه و مناسب خاکهای شور و قلیائی، پایداری مناسب و مناسب جهت چالکود و همچنین همراه آبیاری میتوان نام برد.

توضیحات فنی

 آبیاری محصولات باغی: ۵ تا ۱۰ کیلو در هکتار، ۱ تا ۲ نوبت در طول دوره رشد یا در زمان مشاهده کمبود

محصولات زراعی: ۵ تا ۸ کیلو در هکتاردر طول دوره رشد یا در زمان مشاهده کمبود

گلخانه‌ها و کشت هیدروپونیک: ۲۵۰ تا ۵۰۰ گرم در هزار لیتر آب، ۲ تا ۳ نوبت در طول دوره رشد به فاصله ۲۰ روز

خاکی و چالکود درختان جوان و غیر بارده: ۵ تا ۱۰ گرم برای هر درختدر ابتدای فصل رشد

درختان بزرگ و بارده: ۲۵ تا ۵۰ گرم برای هر درختدر ابتدای فصل رشد

گیاهان زینتی: ۱ تا ۳ گرم برای هر گیاه، ۲ تا ۳ در طول دوره رشد

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .