نقد و بررسی محصول

جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1

تمیز نگه ‌داشتن محیط خانه و فضای اطراف آن یک الزام همیشگی است. خصوصا اگر صاحب یک محوطه بزرگ خانگی و یا صنعتی باشید که دائماً در جریان باد و باران ‌های فصلی، جمع شدن آب و پخش شدن برگ‌ ها و وجود انبوه گرد و خاک باشد، داستان تمیز نگه‌ داشتن شما وارد مراحل پیچیده و گاهاً دشواری خواهد شد. البته آنها که همیشه هوشمندانه کار می‌ کنند، برای این منظور هم ایده مناسبی دارند. چرا که از انواع جاروبرقی چند منظوره استفاده می ‌کنند. در این‌ میان برند کارچر یکی از کمپانی ‌های شناخته ‌شده در عرصه طراحی انواع جاروبرقی چند منظوره است. جاروبرقی کارچر مدل WD1 یکی از محصولات خوش ‌ساخت و کاربردی از این برند ریشه ‌دار جهانی است.

جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 نمونه کامل شده از جاروبرقی ‌های آب و خاک است که با هدف کار ایمن در فضاهای خانگی و نیمه ‌صنعتی طراحی ‌شده است. این جاروبرقی به راحتی می‌ تواند محوطه ‌های مسکونی و فروشگاهی را از حضور انواع آلایندگی‌ ها مانند آب، گرد و خاک و برگ ‌ها پاکیزه سازد.

ماهیت طراحی جاروبرقی کارچر مدل WD1 از ایده طراحی جاروبرقی آب و خاک با قابلیت ‌های چندکاره برداشت ‌شده است. در این جاروبرقی به ‌دنبال آن هستیم که بتوانیم قابلیت ‌های سطح بالا در پاکسازی محیط را عاری از هر گونه محدودیتی داشته ‌باشیم. در این ایده باید پایش درستی از آلایندگی‌ های احتمالی محوطه ‌های مسکونی و تجاری داشته باشیم. این فضاها عموماً در جریان باد و دیگر تبعات جوی از برگ، شاخه‌ های شکسته ‌شده و یا آب ‌های جمع ‌شده که در جریانی از گرد و خاک هستند، آلوده می‌ شوند. یک جاروبرقی چند منظوره حرفه‌ ای باید بتواند به شکل همزمان هر نوع آلایندگی محیطی را مکش نماید.

برای طراحی یک جاروبرقی چند منظوره قابلیت کارکرد همزمان در انواع فضاها و مواجه شدن با انواع آلایندگی ‌ها حائز اهمیت است. این جاروبرقی ها باید بتوانند هر نوع آلایندگی را با حضور یک نوع فیلتر، تحت استفاده از یک نازل مکش مشترک، مکش کرده و برای اپراتورها از دردسرهای تعویض قطعات نداشته باشند. کارچر در این زمینه برند پیشتازی است. زیرا با درک درست نیازهای جاری مصرف ‌کنندگان، جاروبرقی هایی طراحی کرده که در عین کارکردی ساده، قابلیت فعالیت در هر فضا و مواجه شدن در هر نوع آلایندگی را داشته باشد. جاروبرقی کارچر مدل WD1 یکی از محصولات خوش ‌ساخت با قابلیت کاربردی میان رده است که به ‌خوبی از پس فعالیت ‌های سنگین فضاهای خانگی و نیمه ‌صنعتی بر می ‌آید. در ادامه به آشنایی و تحلیل فنی تا جزئیات طراحی و امکانات کاربردی جاروبرقی کارچر مدل WD1 می ‌پردازیم.

نگاه اجمالی در جاروبرقی کارچر مدل WD1

نگاه کارچر در طراحی جاروبرقی چند منظوره مدل WD1 یک نگاه همه ‌کاره بوده ‌است. این جاروبرقی با طراحی ایده ‌آل در مکش هر نوع آلایندگی طراحی شده‌ است. جاروبرقی چند منظوره WD1، صاحب یک موتور قدرتمند ۱ کیلوواتی است تا با استفاده از یک مخزن حجیم ۱۵ لیتری قابلیت ‌های توانمندی در مکش عناصر آلاینده محیط داشته باشد.

قدرت ۱ کیلوواتی، یک توان رده میانی در طراحی جاروبرقی ‌های چند منظوره است. غالبا برای حضور در تعریف فنی یک جاروبرقی صنعتی نیاز به قدرتی فراتر از ۱ کیلووات احساس می ‌شود. اما این جاروبرقی با هدف استفاده‌ های صنعتی طراحی نشده ‌است. بلکه با پیش ‌فرض حضور در محوطه ‌های خانگی طراحی ‌شده است. لذا گنجاندن یک توان ۱ کیلوواتی برای پوشش چنین نیازی کاملاً منطقی و حساب ‌شده به ‌نظر می ‌رسد.

در عین ‌حال برای این جاروبرقی از یک مخزن پلاستیکی گنجانده شده است. اگر حرفه ‌ای باشید، قطعا می ‌دانید که جاروبرقی ‌های رده ‌بالای صنعتی با قابلیت ‌های چند کاره، دارای مخازن از جنس استیل هستند. لکن استیل متریال گران ‌قیمتی است. لذا کمتر کسی است که برای تامین مصارف آب و خاک در فضاهای خانگی توان مالی خرید جاروبرقی چند منظوره بدنه استیل را داشته باشد.

اما کارچر در یک حرکت هوشمندانه با تعریف مخزن حجیمی که با متریال پلاستیک فشرده ضد ضربه طراحی ‌شده است، قیمت جاروبرقی چند منظوره مدل WD1 را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است. به ‌این ‌ترتیب با محصولی مواجه هستیم که هر کسی می‌ تواند با اندک هزینه ‌ای آن را تهیه نماید.

در عین ‌حال زمینه ‌های طراحی جاروبرقی کارچر مدل WD1 همچنان برای پوشش نیازهای خانگی و فروشگاهی است. زیرا الگوی طراحی جمع ‌و جور و ساده ‌ای دارد. به شکلی که پس‌ از اتمام کار و جمع کردن تمام بخش ‌های دستگاه با یک ماشین خیلی کم‌ حجم که فضای اندکی اشغال می ‌کند مواجه هستیم. از طرفی این جاروبرقی چند منظوره از سرعت ‌عمل بسیار بالایی در مکش هر نوع آلایندگی برخوردار است. این جاروبرقی چند منظوره کارچر قابلیت کافی برای پاکسازی محیط اطراف خانه ‌ها، ساختمان ‌های اداری، محوطه ‌های شهری، انبارها، فضای داخل اتومبیل ‌ها و... را دارد. در عین ‌حال می‌ تواند حجم کمی از آب‌ های سطحی جمع ‌شده در فضاهای اطراف ساختمان ‌ها را جمع ‌آوری کند. البته در طراحی این جاروبرقی چند منظوره از فیلترهای جداگانه استفاده ‌شده است. به شکلی که از یک فیلتر فومی برای مکش سطوح مرطوب و جذب هر نوع آب از بافت ‌های پارچه ‌ای استفاده می ‌شود و فیلترهای پارچه‌ ای همراه با کیسه‌ های کاغذی در مکش آلایندگی ‌های خشک کارایی دارد.

توضیحات فنی

مشخصه ‌های فنی جاروبرقی کارچر مدل WD1

جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 با الگوی نیازهای متوسط در حد مصارف خانگی و فروشگاهی طراحی ‌شده است. لذا برای عملکرد آن از یک موتور الکتریکی تکفاز که برای فعالیت نیاز به تامین برق ۲۲۰ ولت جریان متناوب دارد، استفاده‌ شده است. برق ۲۲۰ ولت شهری تحت فرکانس ۵۰ و یا ۶۰ هرتز برای فعالیت مستمر این جاروبرقی چند منظوره کفایت می ‌کند. الکتروموتور تکفاز تعریف ‌شده با مقدار توان دهی ۱ کیلوواتی است. این میزان قدرت موتوری تحت ساز و کار مکانیکی دستگاه تبدیل به توان مکش 160 وات هوا در دقیقه شده ‌است. مقدار قدرت مذکور برای پوشش قویترین مکش ‌ها در تأمین نیازهای رده ‌بالای خانگی تا فعالیت‌ های سبک صنعتی مناسب است. برای تامین قدرت برق در جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 از یک کابل با طول چهار متری که قابلیت جمع شدن اطراف بدنه جاروبرقی را دارد، استفاده ‌شده است.

در مقدمات امر هنگام آشنایی کلی از یک مخزن حجیم ۱۵ لیتری برای انباشت ضایعات و آلایندگی ‌های محیطی صحبت کردیم. البته مخزن مذکور از جنس پلاستیک فشرده با قابلیت تحمل انواع ضربات کوبنده می‌ باشد. این مخزن در عین سبک و ارزان ‌قیمت بودن، درجات استحکام مناسبی دارد و در مقابل وجود آب و آلایندگی‌ های مرطوب فرسوده نمی ‌شود.

طراحی ارگونومیک با حجم کم جاروبرقی کارچر مدل WD1 نیز از نکات قابل ‌توجه در تحلیل فنی این تجهیز است. جاروبرقی مذکور تحت ابعاد 46´35´33 سانتیمتری طراحی ‌شده است. ابعادی تقریباً جمع ‌و جور که فضای اندکی را اشغال می ‌کند. وزن جاروبرقی کارچر مدل WD1 تنها 5.5 کیلوگرم است. این وزن اندک، به مدد استفاده از مخزن با متریال سبک پلاستیکی تامین شده است. به ‌این ‌ترتیب از جابجایی تا کار کردن با جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 بسیار ساده همراه با الگوهای کاربردی است.

اما در سمت دیگر جاروبرقی برای تامین شرایط مکش از یک شیلنگ با طول 1.8 متر استفاده ‌شده است. شیلنگ ‌ها در طراحی ۳ قطعه مجزا از هم می ‌باشند که در قطر یکدست ۳۵ میلیمتری از جنس پلاستیک با سطح انعطاف بالایی هستند.

ویژگی ‌های گنجانده شده در جاروبرقی کارچر مدل WD1

در طراحی جاروبرقی کارچر مدل WD1 رسیدن به یک محصول کم جا که ایده‌ های ارگونومیک داشته باشد، مد نظر بوده ‌است. اگر چه این جاروبرقی فاقد سیستم جمع کن اتوماتیک کابل دستگاه است؛ اما برای استقرار هر چه منظم کابل چهار متری، دارای گیره هایی در اطراف بدنه جاروبرقی می‌ باشد. این دستگاه به شکلی کاملاً ایمن و ساده در کمترین فضای ممکن جمع‌ آوری می‌ شود.

در جاروبرقی کارچر مدل WD1 از قابلیت دمندگی استفاده ‌شده است. ماهیت اصلی طراحی جاروبرقی چند منظوره کارچر در مکش آلایندگی ‌ها می ‌باشد. اما اگر با فضاهایی مواجه هستید که در آنها امکان تنظیم مکش هدفمندی وجود ندارد، می ‌توانید از قابلیت دمندگی این جاروبرقی در جابجا کردن آشغال ‌های محیط استفاده کنید. این قابلیت در جمع ‌آوری برگ‌ ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

جدا از بحث تامین قدرت و قابلیت مکش آب و خاک که منجر به طراحی یک جاروبرقی همه‌ کاره شده‌ است، موضوعات ارگونومیک نیز مورد توجه طراحان کارچر قرار دارد. جاروبرقی کارچر مدل WD1 صاحب یک دسته ارگونومیک است تا حمل ‌و نقل دستگاه در نهایت سادگی صورت بگیرد. در عین ‌حال این جاروبرقی صاحب ۴ عدد چرخ روان است که حمل‌ و نقل آن را هر چه ساده ‌تر خواهد کرد.

جاروبرقی کارچر مدل WD1 یک تیپ تمام ‌عیار از نمونه ‌های چند منظوره در مکش آب‌ و خاک است. در عین‌ حال توانمندی کافی برای مکش خاک مرطوب را نیز دارد. در مکش خاک مرطوب و یا خاک خشک نیاز به تغییرات خاصی در ساختار فیزیکی دستگاه نمی ‌باشد. بلکه فقط باید درجه تنظیمات در نوع مکش دستگاه را تنظیم کرده باشید.

جاروبرقی کارچر مدل WD1 با طراحی جمع‌ و جور در وزن کم همراه با تعریف چرخ‌ های متحرک قابلیت مانور بالایی دارد. کار کردن با این دستگاه بسیار ساده است.

این جاروبرقی از قابلیت جابجایی ساده فیلتر برخوردار است. شما می‌ توانید در اندک زمانی فیلتر پر شده مخزن را با یک نمونه تازه جابجا کنید. اما قابلیت استفاده همزمان فیلترها در مواجهه با آلایندگی ‌های مرطوب و خشک را ندارد. در این جاروبرقی از یک فیلتر فومی برای مکش آلایندگی ‌های مرطوب و از یک فیلتر پارچه ‌ای و یا کاغذی برای مکش آلایندگی ‌های خشک استفاده می ‌شود.

توضیحات کلی

سخن پایانی در خرید جاروبرقی کارچر

جاروبرقی کارچر مدل WD1 یک محصول همه ‌کاره با قابلیت ‌های تامین نیازهای خانگی است. در این جاروبرقی از قابلیت مکش هر نوع آلایندگی اعم از خاک، آب، آلایندگی ‌های خیس و خشک و... گنجانده شده است. لکن الگوی طراحی با پس ‌زمینه ‌های مصرف خانگی است.

مخزن ۱۵ لیتری با متریال پلاستیک فشرده این محصول در کاهش قیمت جاروبرقی کارچر تاثیرگذار بوده ‌است. البته این ظرف پلاستیکی سطح مقاومت خوبی در جریان آلایندگی‌ های مخرب دارد. اما به ‌هر حال نمی‌ تواند زمینه فرآیندهای سخت فضاهای بزرگ صنعتی را تامین نماید. شاید خیلی سخت بتوانیم جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 را به لیست جاروبرقی صنعتی اضافه کنیم؛ اما قطعا در مواجهه با این محصول، صحبت از کالایی است که تماماً آن ‌هم با الگویی کاملاً حرفه ‌ای برای تامین نیازهای خانگی و خدماتی مانند کار در کارواش ‌ها، مراکز درمانی، محوطه‌ های شهری، انبارها و... طراحی‌ شده است.

 جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD1 نمونه کامل شده از جاروبرقی ‌های آب و خاک است که با هدف کار ایمن در فضاهای خانگی و نیمه ‌صنعتی طراحی ‌شده است. این جاروبرقی به راحتی می‌ تواند محوطه ‌های مسکونی و فروشگاهی را از حضور انواع آلایندگی‌ ها مانند آب، گرد و خاک و برگ ‌ها پاکیزه سازد.

 

توان دستگاه ( وات ) 1000
ظرفیت مخزن ( لیتر ) 15
طول کابل ( متر ) 4
استاندارد متعلقات ( mm ) 35
توان مصرفی ( وات ) 1000
وزن ( کیلوگرم ) 5.5
شعاع کار -
ظرفیت مخزن آب -
گارانتی ندارد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .