کود-NPK-30.10.10-یک-کیلویی-پارت-نیک-رشد

کود NPK 30.10.10 یک کیلویی پارت نیک رشد

0
1,400,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: ناموجود

نقد و بررسی محصول

ازت اصلی ترین عنصر غذایی است، که نقش مؤثری در رشد رویشی گیاه، آغازی مطمئن و قدرتمند خواهد داشت. علایم کمبود نیتروژن ‎رنگ پریدگی کلی گیاه کاهش رشد زرد شدن برگ­ های قدیمی کوتولگی گلریزی و کاهش عملکرد ‎ مزایای استفاده کود نیتروژن بالا 10-10-30 ‎ترکیب متعادلی از فرم های مختلف ازت ‎(اوره، آمونیوم و نیترات) مناسب مرحله رویشی گیاه ‎افزایش سطح عناصر غذایی میکرو و ماکرو‎در گیاه ‎کاملا محلول در آب است.

این کود با داشتن درصد بالای نیتروژن در تشـکیل پروتوپلاسم، نوکلئیک اسید، پروتئین، اسید آمینه و رشد سریع گیاه نقش اساسی دارد. استفاده از این کود بعد از گلدهی مقدار پروتئین دانه را مخصوصا در غلات به میزان قابل توجهی افزایش میدهد این کود دارای درجه حلالیت بالایی در آب بوده، بصـورت محلولپاشی و همراه با آب آبیاری قابل استفاده میباشد. با توجه به نسـبت میان عناصر در مراحل آغاز رشد میزان بالای نیتروژن مورد نیاز را فراهم مینماید.

توضیحات فنی

تجزیه ضمانت شده: 

نیتروژن کل 30 درصد
فسفر قابل استفاده 10 درصد
پتاسیم محلول در آب 10 درصد
حلالیت در آب 200 گرم در لیتر

 

توضیحات کلی

ترکیبات:

مونو پتاسیم فسفات - مونوآمونیوم فسفات - سولفات پتاسیم - نیترات پتاسیم - اوره

محصولات نوع استفاده مقدار مصرف زمان مصرف
زراعت آبیاری 10-15 کیلوگرم در هکتار قبل از گلدهی
محلول پاشی 1-3 کیلوگرم در هزار لیتر آب
باغبانی آبیاری 15-20 کیلوگرم در هکتار بعد از تورم جوانه
محلول پاشی 3-5 کیلوگرم در هزار لیتر آب بعد از تشکیل میوه
گلخانه آبیاری 2 کیلوگرم در هزار متر گلخانه قبل از گلدهی در مرحله رشد
محلول پاشی 1-3 کیلوگرم در هزار لیتر آب
خانگی آبیاری نصف قاشق چایخوری در یک لیتر آب هر 2 هفته یک استکان قبل از آبیاری

 

 

 

 

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .