کود-تقویتی--POKON-پوکون-500-میلی-لیتر-مخصوص-گل-رز

کود تقویتی POKON پوکون 500 میلی لیتر مخصوص گل رز

0
1,900,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

گیاهان در منزل شما داخل محیط طبیعی خود نیستند و به همین دلیل نیاز به مراقبت بیشتری نسبت به زندگی در طبیعت بکر و اصیل خود دارند. کودها در واقع به صورت تخصصی با هدف بازسازی صرفا بستر خاکی گیاهان خانگی و آپارتمانی، تولید می شوند. این کود، محصول شرکت پوکون هلند با بیش از 30 سال تجربه، مخصوص انواع گل رز تولید شده است.

گاهی علاقه مندان به گل رز به خاطر گلدهی کم و پایین بودن کیفیت گل، اقدام به انباشت کود حیوانی، روی خاک گیاه می کنند. اینکار با در نظر گرفتن انتقال بذر علف هرز و آفت و سرایت بعضی از بیماری های گیاهی، فایده بسیار کمی خواهد داشت زیرا برخلاف تصور، کودهای حیوانی ماده غذایی مفیدی به خاک اضافه نمیکنند بلکه بیشتر منبع غذایی بسیار سرشاری برای میکروارگانیسم ها هستند. بهتر است به جای کود حیوانی از ورمی کمپوست و برای رفع ضعف عمومی خاک و همچنین برای گلدهی اندک گیاه و کیفیت پایین گل از کود مخصوص گل رز شرکت پوکون استفاده شود.

کود دهی را ماهی یک بار و دوز مصرف از ابتدای پاییز تا اواسط زمستان به نصف کاهش دهید. کود تخصصی گل رز باید از اواخر اسفند تا پایان شهریور ماه مورد استفاده قرار گیرد‏.‏ در انتهای تابستان کوددهی قطع شود زیرا باعث آسیب پذیری گل به سرما خواهد شد. پس از استفاده درپوش آنرا آبکشی نمایید. دور از دسترس کودکان نگهداری و از یخ زدگی جلوگیری شود. این کود روی برگهایی که رنگ آنها تحت تأثیر آفات و بیماریها قهوه ای شده است تأثیری نخواهد داشت‏.

طرز استفاده : قبل از استفاده کامل تکان دهید ، کود دهی را هفته ای یک بار انجام دهید ، از یک درب خودش کود به ازای هر لیتر آب استفاده کنید

این کود مرکب از محلول با نسبت رقیق سازی یک به یک با آب بر اساس کود 7.4.4 NPK، عصاره گیاهان و عناصر کمیاب است

توضیحات فنی

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .