کود-فروت-ست-مایع-بازارگان-کالا

کود فروت ست مایع بازارگان کالا

0
2,750,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

اولین قدم پس از برداشت محصول و قبل از برگریزان در اکثر درختان میوه، محلول‌پاشی فروت ست (ترکیبی متناسب از ازت، روی و بُر) است.

در صورتی که از کود فروت ست مایع نوتری تک بعد از مرحله برداشت و قبل از خزان و یا رکود درختان استفاده شود، مقاومت جوانه‌های گل را نسبت به سرمای زمستانه و بهاره افزایش داده و در تغذیه اول فصل و رشد درخت موثر است. همچنین محلول‌پاشی در مرحله تورم جوانه‌ها، با توجه به نیاز زیاد جوانه‌ها برای رشد سریع و عدم جذب عناصر از طریق ریشه‌ها، یکی از کلیدی ترین مراحل محلول‌پاشی در باغات میوه است.

فروت ست یک عبارت انگلیسی به معنای تنظیم میوه و تغییراتی­ست که در نهنج گل میوه اتفاق می‌افتد، تا میوه اولیه تشکیل شود. در واقع مرحله شروع تشکیل میوه را فروت ست می‌گویند. در این زمان تقسیم سلولی بیشتر از بزرگ شدن سلولی اتفاق می‌افتد. این همان زمانی است که میوه برای سال آینده نیاز به عناصر خاصی دارد. کود فروت ست مایع نوتری تک حاوی 7٪ نیتروژن، 5٪ روی، 2٪ بر، 5٪ اسیدآمینه و 7٪ کربن آلی  است.

محلول­ پاشی فروت ست در طول فصل رشد، در ۳ نوبت اجرا می‌شود. نوبت اول بلافاصله پس از برداشت میوه، نوبت دوم زمان تورم جوانه‌ها و باز شدن اولین برگ‌ها در بهار و نوبت سوم بعد از تشکیل میوه‌ها است.

استفاده از کود فروت ست نوتری تک موجب بهبود گل‌دهی، کاهش ریزش گل و میوه، افزایش تعداد و بهبود کیفیت میوه‌های تشکیل شده می­شود. همچنین به دلیل وجود اسیدآمینه، محلول­پاشی فروت ست موجب افزایش مقاومت در برابر تنش‌های سرمایی بهاره می­شود. رفع اثرات کمبود روی و بُر و بهبود عارضه ریزبرگی و کاهش سال آوری از دیگر مزایای استفاده از کود فروت ست است.

توضیحات فنی

میزان و موارد مصرف کود فروت ست مایع نوتری تک

کود فروت ست در تمامی محصولات باغی، صیفى‌جات، زراعی، گلخانه و زینتی قابل استفاده است. میزان مصرف این کود به صورت محلول‌پاشی 2 تا 3 لیتر در هزار لیتر آب توصیه می‌شود. از محلول­پاشی این کود در زمان ظهور شکوفه‌­ها خودداری کنید.

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .