کود-فروت-ست-1-لیتری-جنوبگان

کود فروت ست 1 لیتری جنوبگان

0
1,400,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 1501
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

افزایش تشکیل میوه در محصولات باغی و سر درختی از نظر اقتصادی دارای اهمیت است، در اوائل بهار و اواخر زمستان که دمای خاک پایین است و برگ ها ظاهر نشده اند و جریان شیره های گیاهی بسیار کُند است، تغذیه جوانه ها بسیار اهمیت دارد، زیرا جذب عناصر غذایی بطور مناسبی انجام نمی گیرد، در این حالت محلول پاشی درختان میوه برای ذخیره سازی عناصر مورد نیاز برای شروع فعالیت مجدد گیاه و رشد  جوانه ها و گلدهی و تشکیل میوه بسیار مفید خواهد بود.

فروت ست موجب می شود که در زمان خواب زمستانی درختان میوه، عناصر مهم غذایی در گیاه ذخیره شده و در زمان جوانه زنی و آغاز فعالیت مجدد گیاه، فعالیت زیستی (با توجه به عدم حضور برگ ها در گیاهان خزان کننده و دمای پایین خاک و محیط) دچار اختلال نشود و گیاه بتواند نسبت به عوامل محیطی مانند سرما، باران و تگرک مقاومت نشان داده و گلدهی و تشکیل میوه دچار اختلال نشود.

وجود عناصر ازت، روی و بر در کنار یکدیگر به بهبود و افزایش گلدهی و تبدیل بیشتر گلها به میوه کمک نموده و کیفیت محصول را در پی خواهد داشت. نتیجه استفاده از فروت ست، فرآیند رشد جوانه ها، گلدهی، گرده افشانی تشکیل میوه سالم و افزایش میوه دهی و زود رسی خواهد بود.

فروت ست جنوبگان به دلیل داشتن یکسری عناصر کلیدی مثل نیتروژن، روی و بر در تلقیح، خوشه بندی بهتر، تبدیل بیشتر گل به میوه، افزایش کمیت و کیفیت محصول نقش دارد.

این کود علاوه بر عناصر مذکور، دارای آمینو اسید، فولویک اسید و عصاره جلبک نیز می باشد که باعث بالا بردن مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی می شوند.

وجود این ترکیبات در فروت ست جنوبگان ریسک سرمازدگی در ابتدای فصل را کاهش می دهد.

 

توضیحات فنی

نیتروژن کل     Nitrogen (N) tot         7.0%
روی کلاته Zinc (Zn) chelated 5.0%
بر کلاته Boron (B) chelated 2.0%
آمینو اسید Amino Acid 2.0%
فولویک اسید Fulvic Acid 0.5%
عصاره جلبک Seaweed Extract 0.5%
  • حاوی عناصر ضروری ازت، روی و بر جهت تلقیح و خوشه بندی بهتر
  • حاوی آمینو اسید، عصاره جلبک و فولویک اسید جهت افزایش مقاومت گیاه در مقابل تنش های محیطی
  • تقویت کننده جوانه زنی و رشد لوله گرده
  • محرک رشد و توسعه ریشه
  • افزایش دهنده استحکام سلول ها و مقاومت گیاه در مقابل تغییرات نامساعد جوی

توضیحات کلی

محلولپاشی     محصولات باغی ۲ تا ۳ لیتر در هزار لیتر آب     در زمان تورم جوانه ها و بعد از برداشت محصول
محصولات زراعی     ۱ تا ۲ لیتر در هکتار قبل از گل آذین

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .