مهامترین-(مخصوص-دام-و-طیور)-1-لیتری-مهان

مهامترین (مخصوص دام و طیور) 1 لیتری مهان

0
3,314,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 1742
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

مهامترین برای مبارزه با انگل های خارجی دام و طیور مانند کنه های یک میزبانه و چند میزبانه، مایت مولد جرب، مگس ها و کک ها و شپش در گاو، گوسفند و طیور توصیه می شود.

علاوه بر این مهامترین علیه انواع میاز، مگس هیپودرما درماتوییا موثر است. مهامترین همچنین کلیه انگل های مقاوم به سموم فسفره، کلره، کاربامات ها و آمیدین ها را از بین می برد.

احتیاط های لازم

1- از تماس با سم خودداری گردد و اگر بطور تصادفی روی پوست و لباس ریخت با مقادیر زیاد آب و صابون شسته شود.

2- برای مبارزه با مایت، شپش و برای جلوگیری از آلودگی مجدد تمامی گله را باید همزمان حمام داده و یا محلول پاشی شود.

3- در هنگام بارندگی نباید حمام دادن و یا محلول پاشی انجام گیرد. در صورت بارندگی شدید در طی 24 ساعت از مصرف سایپرمترین، عملیات حمام دادن یا محلول پاشی باید تکرار شود.

4- دامهایی که سن آ نها کمتر از 4 هفته است باید جداگانه و با مراقبت کامل محلول پاشی شده و یا حمام داده شوند.

5- از مصرف مهامترین در دامهای بیمار، ضعیف و یا تشنه خودداری شود.

ماده موثره

سایپرمترین 10%

توضیحات فنی

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .