بذر-لوبیا-سبز-رامان

بذر لوبیا سبز رامان

0
150,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

لوبیا سبز گیاهی یک ساله است که از آن در آشپزی به صورت خام و پخته استفاده می شود

بذر لوبیا سبز برای رشد و نمو به نور آفتاب و گرما نیاز دارد ، و در صورتی که در سایه باشد و در محیط خنک رشد این بذر کند میشود

بذر لوبیا سبز را در عمق 2 تا 5 سانتی خاک و در فواصل 15 تا 20 سانتی می کارند
 

توضیحات فنی

روش کاشت :

در مناطق معتدل بذر آن را در اواسط بهار مستقیما در زمین اصلی می کارند . در مناطق گرمسیر نیز در اواخر زمستان به کشت آن اقدام می کنند .

طریقه کاشت در پشته با جوی کم عمق میباشد و با اینکه می توان آن را در کرت کاشت ولی طریقه اول به صلاح و صرفه است .

فاصله خطوط 45 تا 70 سانتی متر و فاصله بوته ها 6 تا 8سانتی متر می باشد .

خاک وکود : لوبیا سبز را در هر نوع خاکمی توان کاشت ، ولی بهترین خاک خاک های رسی شنی می باشد کود دامی پوسیده وکود N.P.Kبرای گیاه بسیار مناسب است .

توضیحات کلی

وزن 50 گرم
قوه نامیه 90 درصد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .