big-1

بذر خیار درختی رامان

0
10,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: ناموجود

نقد و بررسی محصول

بذر خیار درختی را باید در فصول گرم و معتدل مثل بهار و تابستان کاشت

خاک بذر خیار درختی باید همیشه مرطوب نگه داشته شود

بذر خیار درختی نسبت به آفات حساس است و باید هنگام کاشت محیط دور از آلودگی باشد

 

توضیحات فنی

روش کاشت :

در مناطق معتدل بذر خیار را در دو نوبت می توان مستقیما در زمین اصلی کاشت یکی در اواسط یا اواخر تابستان و دیگر در هنگام بهار پس از سرمای بهاره است.

در مناطق گرمسیر دراوایل بهار یا اوایل پاییز آن را می کارند.بهترین طریقه کاشت در پشته با جوی کم عمق است.

فاصله خطوط بین 90 تا 140 سانتی متر و فاصله بوته ها بین 45تا 70 سانتی متر می باشد.

در هر حفره می توان 2 الی 3 بذر داخل نمود و پس از اینکه بوته ها 4 برگه شدن باید یک بوته قویتر را نگه داشته و بقیه را از نقطه تماس باخاک قطع نمود.

بذر را می توانند 15 ساعت قبل از کاشت خیس نمایند.

خاک وکود : خیاررا می توانیم در هر خاکی بکاریم ولی زمین های شنی یا سیلتی ، قوی ، حاصلخیز بازه کشی مناسب است. کود دامی پوسیده وکود N.P.Kبرای گیاه بسیار مناسب است.

توضیحات کلی

وزن 20 گرم
قوه نامیه 90 درصد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .