کود-رشد-مخصوص-زعفران-یک-لیتری

کود رشد مخصوص زعفران یک لیتری

0
1,000,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

کود مایع رشد مخصوص زعفران حاوی کلیه عناصر ریز مغذی و ماکرو برای رشد زعفران میباشد. محلول پاشی مایع رشد موجب غنی سازی پیاز زعفران با عناصر ریز مغذی و ماکرو و در نتیجه افزایش عملکرد کمی و کیفی محصول میگردد.

 

توضیحات فنی

نحوه مصرف:
استفاده از کود مایع رشد به صورت محلولپاشی انجام گردیده و به ازای هر ۱۰۰ لیتر آب مورد نیاز، از یک لیتر کود مایع رشد مخصوص زعفران استفاده شود.
زمان مصرف: 
بهترین زمان محلولپاشی هنگامی است که گیاه زعفران دارای سطح سبز ( برگ) مناسب میباشد. که این زمان عمدتا از ۱۵ بهمن ماه تا ابتدای اردیبهشت ماه می باشد.
دفعات محلولپاشی: 
محلولپاشی کود مایع رشد مخصوص زعفران، دو بار و به فاصله ۱۵ روز در محدوده زمانی مشخص شده( زمان مصرف) انجام گردد.
توصیه: 
اضافه نمودن ۲۰۰ سی سی مایع پتاس محلول رشد به ازای هر ۱۰۰ لیتر آب به محلول فوق، در افزایش محصول تاثیری قابل توجه خواهد داشت.

توضیحات کلی

تجزیه ضمانت شده: 
آهن کلاته: ۰.۲ درصد 
روی کلاته: ۰.۲ درصد 
منگنز کلاته: ۰.۱۲ درصد
مس کلاته: ۰.۰۵ درصد
بر محلول: ۰.۰۲ درصد
پتاسیم محلول: ۴ درصد
آهن محلول: ۰.۲ درصد
روی محلول: ۰.۲ درصد
منگنز محلول: ۰.۱۲ درصد
مس محلول: ۰.۰۵ درصد
ازت کل: ۴ درصد
فسفر محلول: ۴ درصد

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .