توجه داشته باشید کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی رامان مارکت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که درقوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی رامان مارکت تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رامان مارکت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی رامان مارکت استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی رامان مارکت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاهاینترنتی رامان مارکت برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی رامان مارکت را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 5000133728292 تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی رامان مارکت از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی رامان مارکت، با هر شماره دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام فروشگاه اینترنتی رامان مارکت است و در صورت دریافت چنین پیامکی،لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را اطلاع دهید. همچنین 5000133728292، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی رامان مارکت را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفادهمی‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کندو در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی رامان مارکت جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی رامان مارکت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس درانحصار فروشگاه اینترنتی رامان مارکت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی رامان مارکت محفوظ می‏‌دارد.

ثبت،پردازش و ارسال سفارش:

هزینه ارسال تیپاکس و باربری به صورت پس کرایه و بر عهده مشتری میباشد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی درایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس ازتعطیلات پردازش می‌‏شوند.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روزامکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 10 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی رامان مارکت به وسیله ارسال کدسفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرارمی‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی رامان مارکت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی رامان مارکت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی رامان مارکت محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمامرسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.هزینه ارسال تیپاکس و باربری به صورت پس کرایه و بر عهده مشتری میباشد

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری،پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی ماننداتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی رامان مارکت محفوظ است.

خسارت در هنگام حمل و نقل

رامان مارکت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.


فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .