بازرگانی رامان در سال 1380 با هدف خدمت رسانی به صنعت کشاورزی وباغبانی فعالیت خود را آغاز کرد .

این فروشگاه با واردات ، تولید و اخذ نمایندگی فروش شرکت های بزرگی مانند بوش ، اشتیل ، برگر ، الیومک ، وایکینگ ، آینهل و ... سعی در عرضه بهترین قیمت به مصرف کنندگان عزیز را داشته است .
در سال 1394 با توجه به اینکه مشتریان عزیز ما خواستار تسهیلات بیشتربرای ارایه خدمات ما بودند ، بر آن شدیم تا فروشگاه اینترنتی نیز دایر شود .
لذا پس از یک سال تحقیق و برنامه ریزی در سال 1395 سایت فروشگاه اینترنتی را افتتاح کردیم تا عرضه نوینی در ارایه خدمات داشته باشیم .
امید است با نظرات و انتقادات سازنده خود ما را هر چه بیشتر در خشنود کردنتان یاری فرمایید .
باسپاس از همراهیتان

بازرگانی رامان

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .