ست-آبپاش-تفنگی-باغبانی--کارچر-مدل-2890

ست آبپاش تفنگی باغبانی کارچر مدل 2890

0
6,800,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

ست تفنگ اسپری کارچر

وقتی از انواع تفنگ آبپاش در جریان آبیاری محیط باغ و یا فضاهای گلخانه‌ ای استفاده می‌ کنید، قطعاً جریان آبیاری هدفمند و بهینه شده ای دارید. زیرا این تفنگ ‌های آبپاش، جریان آب شیلنگ ها را تبدیل به الگوهای متنوع آبیاری می کنند. با استفاده از تفنگ اسپری باغبانی می توانید انواع الگوهای آبیاری نقطه‌ ای و یا اسپری شده را داشته باشید. حالا هر چه آبپاش باغبانی شما از تجهیزات و قابلیت های کاملتری برخوردار باشد، قطعاً تاثیر بهتری در آبیاری باغ و بوستان می ‌گذارد. مانند ست تفنگ اسپری کارچر که در یک طراحی هوشمندانه انواع الگوهای مناسب آبیاری را تولید می نماید.

ست تفنگ اسپری کارچر یک محصول سبک طراحی شده برای فضای باغ های کوچک تا نیازهای خانگی است. البته در این محصول با طراحی هوشمندانه انواع نازل ها برای پوشش انواع الگوهای پاشش آب طراحی شده است. این نازل ها به شکل اقلام همراه ست تفنگ اسپری کارچر هستند. برای استفاده از آنها کافی است نازل مورد نظر را بر مدخل خروجی تفنگ اسپری باغبانی کارچر متصل کنید.

در طراحی ست تفنگ اسپری باغبانی کارچر استقلال نازل ها مد نظر بوده است. در سطح بازار که باشید، قطعاً انواع آبپاش باغبانی را پیدا خواهید کرد که مجموعه نازل ها را یکجا در طراحی کمپکت شده دارند. این آبپاش ها همه نازل ها را یکجا دارند. این شرایط در ظاهر خوب است. اما غالباً پس از مدت زمان کارکردی طولانی مدت، سیستم مکانیکی توزیع نازل این آبپاش ها خراب شده، آنگاه است که هیچ کدام از نازل ها خوب کار نمی کنند. نشت آب از مشکلات عمده در چنین آبپاش هایی است.

اما در طراحی ست تفنگ اسپری کارچر، روش مطمئن ‌تری در استفاده از انواع نازل ها پیش بینی شده است. در این روش نازل ها جدا از مجموعه تفنگ اسپری باغبانی هستند. در حین کار تنها می توانید از یک نازل استفاده کنید. اگر بخواهید الگوی پاشش آب را تغییر بدهید، باید نازل را تعویض کنید. در ظاهر شاید این نوع کار کردن با تفنگ آبپاش باغبانی سخت باشد؛ اما در عمل متوجه خواهید شد که احتمال خراب شدن نازل ها ناچیز است. یک نازل خراب شده باعث کارکرد ناقص دیگر نازل ها نمی شود. نازل خراب شده را به راحتی می توانید تعویض کنید و در نهایت الگوی پاشش آب مناسب بدون شره کردن از بدنه تفنگ اسپری باغبانی را دارید.

ست تفنگ اسپری کارچر با تعریف نازل هایی که کوچک هستند و به سادگی تعویض می شوند، طراحی شده است. این آبپاش باغبانی از متریال بسیار با کیفیتی ساخته شده است. در طراحی آن از یک آداپتور شیر و دو کانکتور استاندارد برای اتصال به شیلنگ ها با سایزهای استاندارد جهانی حضور دارد. مجموعه ست تفنگ اسپری کارچر طراحی ارگونومیک و خوش دستی دارد. سبک وزن، با قابلیت مانور مناسبی است. تجهیزی که تخصصی برای نیازهای سبک باغبانی تا محیط خانگی طراحی شده است. قطعاً در استفاده با این تفنگ اسپری باغبانی می توانید جریان آبیاری هدفمند و لذت بخشی داشته باشید.

نگاهی بر طراحی ست تفنگ اسپری کارچر

کارچر در ایده ای جذاب برای آبیاری ساده و حرفه ای شما یک کیت کامل را آماده کرده است. اگر تاکنون نگاه شما به آبیاری، استفاده ساده از آبپاش های غیر تخصصی بوده است، حالا می توانید به مانند یک حرفه ای از کیت جذاب کارچر استفاده کنید. کارچر تفنگ اسپری باغبانی خوش ساخت و باکیفیتی را همراه با انواع نازل ها به شکل یک مجموعه اسمبل شده طراحی کرده است. به این ترتیب با خرید ست تفنگ اسپری کارچر یک آبپاش باغبانی در حضور انواع نازل ها در اختیار شما قرار می گیرد.

در عین حال برای این تفنگ اسپری باغبانی از یک دسته با عملکرد قفل شونده طراحی شده است. این طراحی خلاقانه باعث می‌ شود تا جریان آب خارج شده از نازل را در حالتی ثابت نگه دارید. به این ترتیب جریان آبیاری باغ تا شستشوی تجهیزات بسیار ساده و البته یکنواخت و برنامه ‌ریزی ‌شده خواهد شد.

این تفنگ اسپری باغبانی دارای دو الگوی پاشش آب می باشد. الگوی پاشش آب جت نقطه ای و الگوی پاشش آب جت مخروطی شکل. هر کدام از این الگوها با استفاده از یک نازل مستقل بر روی تفنگ اسپری باغبانی ساخته می شوند. البته این دو الگو برای پوشش انواع نیازها به آبیاری در محیط باغ و خانه طراحی شده است. با استفاده از شیر کنترل جریان تعبیه شده در تفنگ اسپری باغبانی کارچر و تنظیم شدت جریان آب می توانید حجم آبپاشی هر کدام از این الگوها را تغییر بدهید.

کارچر در طراحی ست تفنگ اسپری خود رعایت استانداردهای جهانی را پیش ‌بینی کرده است. لذا به راحتی می توانید عموم شیلنگ های باغبانی را به این تفنگ اسپری باغبانی متصل کنید. در صورت نیاز می توانید از وصل کننده کاهنده سایز 34  اینچی تعریف شده برای این آبپاش باغبانی استفاده کنید.

برای ست تفنگ اسپری کارچر از یک اتصال شیر استاندارد و دو کانکتور 12  اینچی تعریف شده است. این کانکتورها برای تامین شرایط توقف در انتهای حلقه آبیاری هستند. به عنوان مثال زمانی که در حین آبیاری نیاز است تا نازل ها را جابجا کنید، می توانید از این کانکتورها استفاده کنید. در این حالت شرایط نشت آب وجود ندارد و تعویض نازل ها به سادگی صورت می گیرد.

ست تفنگ اسپری کارچر با یک درجه آزادی طراحی شده است. در این طراحی بخش نازل نسبت به بخش دسته قابلیت جابجا شدن دارد. نازل به شکل یک اتصال لولا گونه بر دسته آبپاش باغبانی کارچر سوار است. به این ترتیب می ‌توانیم موقعیت آبپاش نازل را در جهت های مختلف به نسبت از موقعیت دسته تغییر بدهیم.

ست تفنگ اسپری باغبانی کارچر در نهایت سادگی با رعایت تمام اصول ارگونومیک طراحی شده است. این تجهیز به سادگی در یک دست اپراتورها قرار می ‌گیرد و می ‌توان آن را با همان یک دست کنترل کرد. این دستگاه آبپاش با قابلیت پوشش تمام نیازهای جاری در فضای باغ و خانگی طراحی شده است.

الگوی پاشش آب در ست تفنگ اسپری کارچر

ست تفنگ اسپری باغبانی کارچر دارای 2 الگوی پاشش آب است. الگوی جت نقطه ای و الگوی جت مخروطی شکل. کارچر با تعریف این دو نوع الگوی پاشش آب، سعی داشته تا در تعریفی ساده عمده نیاز مصرف کنندگان به آبیاری باغ و شستشوی تجهیزات را پوشش بدهد. اما این دو نوع الگوی پاشش آب کدامند؟

الگوی پاشش جت نقطه ای: در این الگو آب به شکل یک باریکه تند و نقطه ‌ای شکل تحت فشار بالا و بسیار قدرتمند از نازل ست تفنگ اسپری باغبانی کارچر خارج می شود. این الگو مناسب برای شستشوی حیاط خانگی، تجهیزات، مبلمان باغ و تجهیزات کشاورزی و حتی خودرو می باشد. در ست تفنگ اسپری کارچر از یک نازل مستقل برای تامین این نوع الگوی پاشش استفاده شده است. الگوی پاشش جت گونه، مناسب مصارف خانگی است و عموماً در شستشوی تجهیزات کارایی دارد.

الگوی پاشش مخروطی شکل: در این الگو آب به شکل یک مخروط از نازل تفنگ اسپری باغبانی خارج می‌ شود. این نازل به شکلی طراحی شده است که جریان آب را به شکل یک لایه نازک اما پیوسته توزیع می کند. این لایه نازک حالتی مخروطی شکل دارد. خود نازل در راس این مخروط قرار دارد. طبعا هر اندازه فشار آب بیشتر باشد، ارتفاع مخروط ساخته شده هم بیشتر است و می‌ توان فضای گسترده ‌تری را آبیاری کرد. الگوی پاشش جت مخروطی شکل مناسب آبیاری گیاهان لطیف باغ و باغچه و فضاهای گلخانه ‌ای طراحی شده است. زیرا جریان ملایم، یکدست و البته گسترده ای از آب را تولید می‌ کند.

توضیحات فنی

مشخصات فنی ست تفنگ اسپری کارچر

طراحی ارگونومیک اصلی ترین مشخصه طراحی شده برای ست تفنگ اسپری کارچر است. این آبپاش باغبانی به شکلی طراحی شده است تا در فرمی ساده و راحت میان یک دست مصرف ‌کنندگان قرار بگیرد. از طرفی شرایط کنترل بر جریان آب و یا تعویض نازل ها در ساده ترین حالت ممکن طراحی شده است. از باغبان های حرفه ای تا یک کودک خردسال هم می توانند به راحتی با استفاده از ست تفنگ اسپری کارچر شرایط ایده ‌آل آبیاری را فراهم کنند.

این تفنگ آبپاش باغبانی در ابعاد 14´42´16 سانتیمتری با وزن تقریبا اندک 100 گرمی طراحی شده است. در ساخت آن از متریال پلاستیک نرم اما مقاوم و ماندگار استفاده شده است. دستگاه، آبپاش کوچکی است که قدرت مانور بالایی در آبیاری باغ و محیط خانگی دارد.

ست تفنگ اسپری کارچر با پیش‌ بینی متصل شدن بر انواع اتصالات استاندارد جهانی طراحی شده است. شما می توانید انواع شیلنگ ها در سایزهای 1.2 ، 5.8  و 3.4  اینچی را به این تفنگ آبپاش باغبانی متصل کنید. در عین حال برای رسیدن به یک جریان آبیاری هر چه ساده تر، از یک کلید قفل شونده جریان آبیاری استفاده می کند. در داخل بدنه پلاستیکی ست تفنگ اسپری کارچر یک شیر کنترل جریان تعبیه شده است که با تعریف یک زبانه بر دسته آبپاش، تحت کنترل کامل مصرف کنندگان قرار دارد.

مزایا و ویژگی های ست تفنگ اسپری کارچر

این تفنگ اسپری باغبانی کارچر مجهز به یک شیر کنترل ارگونومیک است. برای کنترل شیر از یک زبانه بر روی دسته آبپاش استفاده شده است. تنظیم جریان خروجی شیر با استفاده از این زبان به راحتی توسط یک دست انجام می شود.

در طراحی تفنگ اسپری باغبانی کارچر از یک قفل آسان دسته ماشه تعبیه شده است. این قفل برای تثبیت جریان آبیاری می باشد. با استفاده از این قفل می توانیم جریان آبیاری مداوم، یکنواخت و راحتی داشته باشیم.

در حین آبیاری به راحتی می‌ توانید نازل ها را تعویض کنید و از حالت جت سخت به جت مخروطی و برعکس جابجا شوید.

جت سخت مخصوص شستشو در محیط خانه و کارگاه و تجهیزات است.

جت مخروطی مناسب برای آبیاری گیاهان باغ و گلخانه می باشد.

ست تفنگ اسپری کارچر به سیستم توقف آبی مجهز است. با استفاده از این سیستم می توانید نازل ها را بدون پاشیده شدن آب به محیط اطراف جابجا کنید.

ست تفنگ اسپری باغبانی کارچر مجهز به سیستم خود خالی شدن خودکار است. به این ترتیب که در صورت عدم کارکرد، قابلیت خالی شدن کامل آب را دارد. این ویژگی مانع از یخ زدن آب در داخل آبپاش در فصل زمستان می شود.

انواع شیلنگ های استاندارد سایز جهانی در اندازه های 1.2 ، 5.8  و 3.4  اینچی را می‌ توانید به ست تفنگ اسپری کارچر متصل کنید.

زمینه های کاربردی برای ست تفنگ اسپری کارچر

ست تفنگ اسپری کارچر یک تجهیز برای پوشش آبیاری ساده در باغ های کوچک و نیازهای خانگی است. قطعاً نمی توانید با ظرفیت محدود این آبپاش باغبانی در سطح باغ های بزرگ ظاهر بشوید. اما در کل یک آبپاش باغبانی کوچک با قیمت مناسب است که فضاهای محدود را به راحتی آبیاری می کند. عمده فضاهای کاربردی تفنگ اسپری باغبانی کارچر به قرار زیر هستند.

برای آبیاری ساده درختان باغ مناسب است.

برای آبیاری گیاهان لطیف، گل ها و بوته های گلخانه‌ ای مناسب است.

برای تمیز کردن سطوح با سطح کثیفی کم مانند شستن حیاط تا شستن خودرو مناسب است.

توضیحات کلی

سخن پایانی

ست تفنگ اسپری کارچر یک ایده جالب در طراحی آبپاش های باغبانی است. در این ایده برای هر نازل یک تعریف مستقل پیش‌ بینی شده است. کافی است بخواهید فضای آبیاری خود را عوض کنید. با جابجایی ساده نازل به راحتی می توانید فرم آبیاری محیط را جابجا کنید. با این نوع طراحی، خرابی نازل ها به شدت کم می شود، احتمال نشت آب از تفنگ اسپری باغبانی وجود ندارد و جریان منظم تری در آبیاری باغ و خانه فراهم خواهد شد. ست تفنگ اسپری باغبانی کارچر مناسب کسانی است که به دنبال الگوهای مدرن و جذاب در آبیاری باغ و بوستان هستند.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .