ست-آبپاش-تفنگی-چند-حالته-Plus-کارچر-مدل-2900

ست آبپاش تفنگی چند حالته Plus کارچر مدل 2900

0
13,000,000 ریال
 • برند: others
 • کد محصول: 254
 • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

تفنگ اسپری چند کاره Plus کارچر

برای داشتن یک آبیاری منظم که بتوانید هر نوع گیاهی را در بهترین حالت آبدهی کنید، نیاز به استفاده از انواع تفنگ آبپاش باغبانی دارید. باغبان که باشید قطعاً می دانید که نمی شود همه گیاهان با تفاوت‌ های فاحش را به یک شکل آبیاری کرد. قطعاً آبیاری بوته گل های لطیف باغ تا آبیاری درختان کهنسال باغ متفاوت است. ابزار ساده تفنگ آبپاش باغبانی برای بهبود شرایط آبیاری ساخته شده است. تفنگ اسپری چند کاره کارچر تجهیزی ساده اما کارآمد است که می ‌تواند بهترین روش ‌های آبیاری را تولید کند.

تفنگ اسپری چند کاره کارچر با هدف آبیاری حرفه ای در فضای باغ و بوستان تا شستشوی حیاط و تجهیزات خانگی و صنعتی طراحی شده است. این تفنگ اسپری چند منظوره قابلیت تولید انواع سناریوهای آبپاشی را دارد. با چنین ابزاری به سادگی می توانید در سطح باغ و بوستان حاضر باشید و برای هر نوع گیاهی که دارید یک سبک آبیاری تخصصی و مناسب را تامین نمایید.

مدیریت آب یک اصل جدی در فعالیت ‌های باغبانی است. قطعاً برای یک آبیاری حرفه ای از شیلنگ های طولانی استفاده می کنید. این شیلنگ ها برای هدایت جریان پرفشار آب هستند. اما اگر بخواهید تنها متکی بر نازل خروجی ساده شیلنگ های آبیاری باشید، فقط به یک جریان نه چندان پرفشار و گاهاً نامناسب آب دست پیدا می ‌کنید. قطعاً با آب خارج شده از شیلنگ ها نمی توانید یک برنامه منظم آبیاری را تدارک ببینید. اما تجهیزاتی مانند آبپاش باغبانی ساخته شده ‌اند تا جریان آب را برای شما هر چه منظم تر و مناسب تر سازند.

با استفاده از یک آبپاش باغبانی مانند تفنگ اسپری چند کاره کارچر جریان آب خارج شده از شیلنگ ها دیگر طبق خواسته شما توزیع می شوند. حالا این شما هستید که با یک تنظیم ساده تفنگ اسپری چند منظوره کارچر می توانید انواع حالات آبیاری از یک جریان پرفشار تا تولید اسپری آبپاشی شده را داشته باشید. حال بهتر می توانید فضای آبیاری از یک گل لطیف تا درختی کهنسال را مدیریت کنید.

تفنگ اسپری چند کاره کارچر یک تکمیل کننده جریان آبیاری است که برای انواع فضاهای باغبانی و پوشش انواع نیازها به آبیاری گیاهان باغ طراحی شده است. در عین حال می توانید از تفنگ اسپری چند کاره کارچر در سطح خانگی و شستشوی حیاط و تجهیزات مانند خودرو استفاده کنید. این اسپری آبپاش باغبانی شامل آداپتور شیر، دو عدد کانکتور و یک دستگیره ارگونومیک است.

طرح ساخت تفنگ اسپری چند کاره کارچر

برند کارچر در طراحی این تفنگ آبپاش باغبانی رسیدن به انواع سناریوهای متداول آبیاری باغ و بوستان را مد نظر قرار دارد. قطعاً در فضای باغ از انواع گیاهان حاضر است.

لذا نیاز است تا انواع سناریوهای آبیاری را تامین کرده باشیم. کارچر با پیش‌ بینی این موضوع تفنگ اسپری چند کاره خود را طراحی کرده است. تفنگی که به سادگی بر هر شیلنگی نصب می شود و در حین آبیاری به سرعت می توانید نوع پاشش آب را تغییر بدهید. به این ترتیب قادر هستید تا روش آبیاری از یک گل تا درختان تناور را به سرعت تغییر دهید.

تفنگ اسپری چند کاره کارچر مدل پلاس با سطح آب بندی بسیار خوبی طراحی شده است. به شکلی که هیچ گونه قطره آبی از بدنه آن نشت پیدا نمی ‌کند. حتی در زمان تغییر نازل نیز جریان آب به طور کامل تحت پوشش قرار دارد. در این حالت ها نشتی آب که دسته آبپاش باغبانی را خیس کند، اتفاق نمی ‌افتد. کارچر برای تفنگ اسپری چند کاره خود چهار الگوی پاشش آب را پیش بینی کرده است. با استفاده از این آبپاش باغبانی می توانید جریان آب را به شکل آبیاری دوشی شکل، پرتاب نقطه ای، جریان مسطح و غبار اسپری شده داشته باشید.

ایده اصلی در طراحی تفنگ اسپری چند کاره کارچر برای اهداف باغبانی، تولید جریان های متنوع آبیاری بارانی و یا اسپری شده است. این سبک آبیاری برای گیاهان لطیف مانند گل ها و بوته های باغ مناسب است. اما زمینه ‌های کار برای تفنگ اسپری چند منظوره کارچر بسیار فراتر از نیازهای باغبانی می تواند در فضاهای متنوع خانگی و حتی نیمه صنعتی باشد. زمانی که می توانید با استفاده از الگوی پاشش نقطه ای و یا جریان صاف این تفنگ آبپاش باغبانی، عموم محوطه های ساختمانی تا تجهیزات خانگی و نیمه صنعتی را نظافت کنید. لذا در بسیاری از موارد شاهد خرید تفنگ اسپری چند منظوره کارچر برای مصارف خانگی هستیم.

در طراحی تفنگ اسپری چند کاره الزامات ارگونومیک به خوبی رعایت شده است. تفنگ از یک دسته با قابلیت چرخش برخوردار است. این دسته قابل چرخیدن توسط یک ماشه قفل می شود. در نهایت آبپاش باغبانی کارچر به شکلی طراحی شده تا به سادگی بتوانید در حین آبیاری با فشردن ماشه، زاویه نازل به نسبت دسته را تغییر بدهید تا الگوی پاشش آب را آن طور که می خواهید داشته باشید. این سبک طراحی باعث سادگی آبیاری، قدرت مانور بالا و مدیریت بهتر در انواع فضاهای باغ و خانگی است.

در عین حال کارچر نیاز مصرف کنندگان در سراسر جهان را پیش‌ بینی کرده است. زیرا این تفنگ اسپری چند کاره کارچر مجهز به دو کوپلینگ با رعایت استانداردهای جهانی است تا بتوانیم هر نوع شیلنگ استانداردی را به این آبپاش باغبانی متصل کنیم. این دو کوپلینگ در اندازه های 1.2 اینچی و 3.4 اینچی عرضه می شوند. از سوی دیگر در دسته ارگونومیک تفنگ اسپری چند کاره کارچر یک زبانه اهرمی شکل تعبیه شده است. این زبانه برای کنترل جریان آب است. تا زمانی که زبانه را نمی فشارید، هیچ جریان آبی از نازل ‌های کارچر خارج نمی شود. در صورت فشردن زبانه بسته به هر مقداری که بخواهید، می‌ توانید جریان پاشش آب را مدیریت کنید.

توضیحات فنی

مشخصات فنی تفنگ اسپری چند کاره کارچر

در طراحی تفنگ اسپری چند کاره کارچر رسیدن به الگوهای ارگونومیک مد نظر بوده است. تفنگ آبپاش مذکور به شکلی طراحی شده تا به راحتی در دستان اپراتورها قرار بگیرد، قابلیت کنترل پذیری و مانور برای آبپاشی مناسبی داشته باشد، تنظیم و جابجایی نازل های آبپاشی در آن ساده باشد، در یک کلام، این آبپاش به شکلی طراحی شده تا سبک پاشش آبی موثر و ساده را تامین نماید.

آبپاش باغبانی کارچر در ابعاد 7´16´19 سانتیمتری طراحی شده است. ابعادی کاملاً مناسب برای حضور در دست باغبان ها. در عین حال کل قطعه همراه با متعلقات وزنی در حدود 0.2 کیلوگرم دارد. از این حیث نیز با یک تفنگ اسپری چند کاره سبک وزن مواجه هستیم که قطعاً در حین آبیاری برای ما چندان چالش برانگیز نخواهد شد.

این تفنگ اسپری چند منظوره کارچر تماما از جنس پلاستیک فشرده با کیفیت بالا ساخته شده است. متریال مقاوم و سرسختی دارد تا بتواند در فضای باغ و حیاط خانگی در مقابل انواع حوادث و یا ضربات کاملا مقاوم و ماندگار باشد. در بحث طراحی، الگوی پاششی در حالات متداول و کاربردی دارد. برای این منظور از یک حلقه پلیمری در تنظیم نوع پاشش استفاده شده است. این حلقه به سادگی قابلیت جابجا شدن حول محور نازل آبپاش را دارد تا هر کدام از نازل ها را در مسیر جریان پاشش آب قرار بدهد. این تفنگ اسپری چند کاره کارچر قابلیت متصل شدن به انواع شیلنگ های استاندارد جهانی در سایزهای 1.2، 3.4،5.8  اینچی را دارد.

ویژگی ها و مزایای تفنگ اسپری چند کاره کارچر

 1. در طراحی این تفنگ اسپری چند کاره از فناوری غشای ویژه استفاده شده است. این فناوری مانع از نشت آب در حین جابجایی نازل ها می شود. در عین حال اجازه می دهد تا در حین آبیاری بتوانیم الگوی پاشش آب را تغییر بدهیم.
 2. در طراحی این تفنگ اسپری چند کاره از یک دسته با قابلیت گردان استفاده شده است تا قدرت مانور مناسبی در حین آبیاری فراهم باشد. این دسته گردان توسط یک ماشه قفل شونده کنترل می شود.
 3. مجهز به یک شیر کنترل ارگونومیک است. این شیر در داخل تفنگ تعبیه شده و توسط یک اهرم نصب شده بر دسته تفنگ تحت کنترل اپراتورها قرار دارد. با فشردن این کلید اهرمی شکل نصب شده بر دسته تفنگ آبپاش می ‌توانیم مقدار جریان دبی خارج شده از نازل ها را کنترل کنیم.
 4. برای این تفنگ اسپری چند کاره از یک قفل آسان برای دسته ماشه استفاده شده است. این قفل، جریان آبیاری را هر چه ساده تر خواهد کرد. در عین حال می توانید از یک جریان آبیاری مداوم بهره مند باشید.
 5. با توجه به هر نوع فضای کاربردی اعم از محیط باغ تا حیاط خانگی می توانید الگوی مناسب پاشش را داشته باشید. در عین حال در اندک زمانی مادامیکه جریان آبیاری برقرار است، می توانید الگوی پاشش خود را عوض کنید.
 6. در طراحی تفنگ اسپری چند کاره کارچر از متریال پلاستیک نرم با کیفیت مناسب استفاده شده است. بدنه طراحی شده به شکلی است که مانع از لغزش تفنگ آبپاش در دستان اپراتورها خواهد شد. این نرمی شرایط کار را هر چه ساده تر کرده است. در عین حال متریال در نظر گرفته شده کاملا مقاوم و ماندگار در مقابل ضربات و اثرات فرسایشی محیط باغ و بوستان است.
 7. از یک دیسک دوشی متحرک برای تمیز کردن غشای نازل های مسدود شده استفاده می کند. در صورت کثیف شدن نازل به سادگی می توانید بخش نازل را جدا کرده و غشا را تمیز کنید.
 8. این تفنگ اسپری چند کاره کارچر از قابلیت توقف آبی برخوردار است. به این ترتیب که می توانید هر نوع لوازم جانبی را از تفنگ آبپاش جدا کرده و یا به آن متصل کنید، به شکلی که هیچ گونه پاشش آبی وجود ندارد.
 9. برای اتصال به شیلنگ ها با سایزهای استاندارد 1.2 ،3.4 ،5.8  اینچی طراحی شده است. از این رو هر نوع شیلنگ متداولی در فضاهای باغبانی را می ‌توانید به نازل این تفنگ اسپری متصل کنید.

توضیحات کلی

زمینه های کاربردی تفنگ اسپری چند کاره کارچر

 1. برای کلیه فعالیت های آبیاری در محیط باغ و گلخانه طراحی شده است. از یک باغچه کوچک تا حضور در یک باغ پهناور قابلیت استفاده شدن دارد.
 2. با این تفنگ اسپری چند کاره می توانید انواع گیاهان را آبیاری کنید. پاشش بارانی برای آبیاری بوته ها، پاشش صاف برای آبیاری درختان و پاشش اسپری غبار گونه برای آبیاری گیاهان لطیف خصوصاً فضاهای گلخانه‌ ای مناسب است.
 3. از این تفنگ می ‌توانید در تمیز کردن سطوحی که کثیفی اندکی دارند، استفاده کنید.
 4. قابلیت کاربرد در تمیز کردن محیط از برگ های ریخته شده درختان را دارد.
 5. برای آبیاری گیاهانی که ریشه های چندان عمیقی ندارند مناسب است.

تفنگ اسپری چند کاره کارچر یک محصول با الگوی طراحی ارگونومیک است که در ساخت آن از متریال های بسیار مقاوم و نرمی استفاده شده است. این آبپاش باغبانی در تولید انواع سناریوهای آبپاشی توانمند است. از طرفی مانع از هدر رفت آب می شود. قابلیت تنظیم زاویه پاشش دارد. در یک کلام، کار کردن با آن ساده است و به مدیریت درست آب در فضای باغ می‌ انجامد. در عین حال قیمت تفنگ اسپری چند منظوره کارچر به نسبت رقبا، فضای مقرون به صرفه ای دارد. قطعا حضور این آبپاش توانمند می تواند جریان باغبانی شما را متحول کند.

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .