کود-منیزیم-مایع-فلوریش

کود منیزیم مایع فلوریش

0
1,800,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 1349
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

منیزیم از عناصر پر مصرف گیاه میباشد از یک سو نقش محوری در کلروفیل گیاه ایفا میکند و بدون آن فرایند تولید سبزینگی و انرژی زایی گیاه مختل میگردد و از سوی دیگردر فعال سازی آنزیم های انتقال دهنده فسفر پر انرژی نقش حیاتی ایفا میکند.

این عنصر در ساخته شدن روغن در گیاه دخالت داشته و باعث تنظیم جذب فسفر و انتقال آن به دانه میشود همچنین در تولید هیدرو کربن ها و مواد قندی موثر است منیزیم در برخی از پروتئین ها موجب قرمز شدن میوه نیز میگردد.

توضیحات فنی

تنهاعنصر فلزی موجود در کلروفیل بوده وبه عنوان هسته مرکزی کلروفیل معرفی میشود.
منیزیم بطور غیرمستقیم در متابولیسم و فتوسنتز درختان میوه نقش بسزایی ایفا میکند.
منیزیم در فعالیت آنزیمها در گیاهان نقش داشته و حامل های فسفری را که در جذب سایر عناصر موثر میباشند فعال میکند.

دستور مصرف محلول پاشی

باغات: 2 لیتر در 1000 لیتر آب

زراعی: 1 لیتر در هکتار

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .