کود-گوگرد-سولفوگان-5-لیتری-جنوبگان

کود گوگرد سولفوگان 5 لیتری جنوبگان

0
3,800,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 1757
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

دستورالعمل مصرف این محصول به صورت محلولپاشی در محصولات باغی 2 تا 3 لیتر در هزار لیتر آب و در محصولات زراعی، سبزیجات و محصولات گلخانه ای 1 تا 2 لیتر در 1000 لیتر آب می باشد. به صورت آبیاری برای کلیه محصولات کشاورزی 5 تا 10 لیتر در هکتار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

حاوی ۸۰٪گوگرد عنصری میکرونیزه به فرم سوسپانسیون پخش شوندگی و پایداری بالا درآب عدم گرفتگی نازل های سمپاشی و آسیب رسانی به برگ ها ترکیبی بسیار موثر برای مبارزه با آفات و بیماری های گیاهی مانند انواع کنه،سفیدک و پسیل و ..

توضیحات فنی

دستورالعمل مصرف

محلولپاشی محصولات باغی ۲ تا ۳ لیتر در هزار لیتر آب ۱ تا ۲ نوبت در طول دوره رشد در صورت مشاهده آفات به فاصله یک ماه
محصولات زراعی ۱ تا ۲ لیتر در هکتار ۱ تا ۲ نوبت در طول دوره رشد در صورت مشاهده آفات به فاصله یک ماه
سبزیجات و محصولات گلخانه ای ۱ تا ۲ لیتر در هزار لیتر آب اواسط دوره رشد یا در صورت مشاهده آفات
آبیاری کلیه محصولات کشاورزی ۵ تا ۱۰ لیتر در هکتار ۲ تا ۳ نوبت از شروع دوره رشد

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .