بذر-بادمجان-دلمه-رامان

بذر بادمجان دلمه رامان

0
400,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

بادمجان گیاهی پر طرفدار و پر مصرف در آشپزی می باشد که خواص بسیار زیادی دارد و سرشار از ویتامین میباشد

بذر بادمجان را در هوای گرم می کارند و این گیاه به سرما حساس میباشد ، دمای مورد علاقه بادمجان بین 21 تا 32 درجه سانتی گراد میباشد

بذر بادمجان را باید نشاء کرد ، میتوان در سینی نشاء بذر را کاشت و پس از 8 تا 10 هفته نشاء ها را به زمین اصلی منتقل کرد

بادمجان برای رشد خوب و میوه دهی احتیاج به نور آفتاب دارد و باید در خاک با زه کشی مناسب و غنی کشت شود

توضیحات فنی

روش کاشت :

در مناطق معتدل حدود شصت یا هفتاد روز قبل از کاشت نشاء درزمین اصلی بذر آنرا از شاسی ، گلخانه یا خزانه کاشته و در اواسط اردیبهشت نشاء آن را از خزانه به زمین اصلی منتقل می نمایند.

در مناطق گرمسیر کاشت در اوایل پائیز یا اواسط زمستان انجام می شود. فاصله خطوط بین 60 تا 80 سانتی متر و فاصله بوته ها بین 40 تا 50 سانتی متر میباشد.

طریقه کاشت در پشته با جوی کم عمق و کاشت نشاء را می توان در کرت هم انجام داد ولی طریقه اول مناسب تر است.

خاک وکود : بهترین خاک برای کاشت زمین شنی رسی می باشد. خاک آن بایدهمیشه مرطوب باشد. کود دامی پوسیده و کود N.P.Kبرای گیاه بسیار مناسب است.

توضیحات کلی

وزن 20 گرم
قوه نامیه 90 درصد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .