big-1

بذر خیار بوته ای رامان

0
250,000 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: موجود

نقد و بررسی محصول

بذر خیار بوته ای برای رشد و خوب میوه دادن نیاز به نور کافی خورشید دارد

بذر خیار بوته ای را باید در زمین های با زهکشی مناسب کاشت و برای اینکه جای کمتری را اشغال کند به طور معمول با نخ بالا میکشند

در مزارع باید هر 3 تا 4 روز یک بار آبیاری انجام شود و در منازل هر روز باید خاک آبیاری شود

بذر را باید در عمق 2 تا 3 سانتی متری خاک و به فاصله 50 تا 100 سانتیمتر کاشته شود
 
 
 

توضیحات فنی

روش کاشت :

در مناطق معتدل بذر خیار را در دو نوبت می توان مستقیما در زمین اصلی کاشت یکی در اواسط یا اواخر تابستان و دیگر در هنگام بهار پس از سرمای بهاره است.

در مناطق گرمسیر دراوایل بهار یا اوایل پاییز آن را می کارند.بهترین طریقه کاشت در پشته با جوی کم عمق است.

فاصله خطوط بین 90 تا 140 سانتی متر و فاصله بوته ها بین 45 تا 70 سانتی متر می باشد.

در هر حفره می توان 2 الی 3 بذر داخل نمود و پس از اینکهب وته ها 4 برگه شدن باید یک بوته قویتر را نگه داشته و بقیه را از نقطه تماس باخاک قطع نمود.

بذر را می توانند 15 ساعت قبل از کاشت خیس نمایند.

خاک وکود : خیار را می توانیم در هر خاکی بکاریم ولی زمین های شنی یاسیلتی ، قوی ، حاصلخیز با زه کشی مناسب است. کود دامی پوسیده وکود N.P.Kبرای گیاه بسیار مناسب است.

توضیحات کلی

وزن 20 گرم
قوه نامیه 90 درصد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .