دایکوندرا-(-شبدر-آمریکایی-)

دایکوندرا ( شبدر آمریکایی )

0
0 ریال
  • برند: others
  • کد محصول: 254
  • وضعیت: ناموجود

نقد و بررسی محصول

روش کاشت :

شبدر آمریکایی به عنوان کفپوش استفاده می شود و یک گیاه خزنده و خیلی کوتاه چند ساله است ، با برگهای گرد وبه رنگ سبز تیره.

گسترش سریع و رشد زیاد آن به معنی پوشاندن سریع خاک با فرشی ازبرگهای سبز رنگ است.

کاشت دایکوندرا : ابتدا زمین را تسطیح کرده با غلطک می کوبید . سپس بذر به مقدار 10گرم برای هر متر مربع در سطح زمین پاشیده می شود به وسیله شن کش بذر را به زیر خاک برده روی آن را به اندازه نیم تا یک سانتی متر با کود دامی پوسیده می پوشانیم.بعد از بذر پاشی آبیاری بارانی صورت میگیرد و در آبیاری باید تا عمق 10تا15 سانتی متر کاملاٌ خیس شود.

نگهداری دایکوندرا : برای استحکام ریشه ها ورویش مجدد و جوانه زنی می توانید از ارتفاع 2 سانتی متری چمن زنی کنید. 2 تا 3 باردر سال کود دهی کنید. از علف کش ها استفاده نکنید.

توضیحات فنی

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .