نقد و بررسی محصول

دریپرهای قطره ای ( قطره چکان )  مسئول کنترل مستقیم میزان و مقدار آبیاری خاک می باشند .

دریپرها معمولا پلاستیکی کوچک است که یا بر روی لوله یا نوار های آبیاری قطره ای پیچ یا پانچ و متصل میشود.

در برخی از سیستم های آبیاری  آنها از پیش نصب شده و بخشی از مونتاژ لوله هستند. دریپرها آب را در حدود 4 لیتر در ساعت تخلیه می کنند .

 به عنوان یک قاعده کلی ، معمولا 1 یا 2 دریپر برای هر گیاه مورد نیاز است. البته این به طور کامل بستگی به اندازه گیاه مورد نظر دارد.

درختان یا درختچه ها به وضوح نیاز به آب بیشتری از یک گیاه کوچک دارند.  در صورت استفاده از دریپرهای بیشتر اگر هر کدام مسدود و یا گرفته شود دریپر دیگری برای آبیاری وجود دارد .

ناحیه های آبیاری بیشتر باعث افزایش سطح آبیاری و در نتیجه افزایش رشد ریشه ها برای محصولات سالم و گیاهان می شود.

البته، اگر گیاهان نزدیک به هم کاشته شده باشند، سیستم ممکن است فقط به یک دریپر برای گیاهان نیاز داشته باشد ( به طور معمول نحوه قرار گیری دریپرها به نوع و نحوه کاشته شدن گیاهان بستگی دارد )

دریپرهای قطره ای ( قطره چکان ) معمولا در فاصله 450 میلیمتر از یکدیگر قرار میگیرند

و به عنوان یک قاعده، برای خاک های قابل نفوذ، ناحیه های نصب  باید 300 تا 450 میلیمتر فاصله داشته باشند و یا 600 میلیمتر از 80 درصد سایه گیاه.

دریپرهای قطره ای و یا همان قطره چکان هرگز نباید دفن شوند مگر آنکه به طور خاص برای این منظور طراحی شوند.

توضیحات فنی

توضیحات کلی

گارانتی ندارد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

سینا یحیایی

سلام خسته نباشید کیفیت قطره چکان چه میزان هست یعنی درجه بندی کیفیت چطوری هست؟

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .