نقد و بررسی محصول

واتر جت کارچر مدل K4 Compact

برای پاک کردن بسیاری از سطوح و تمیز کردن بسیاری از اجسام، از آب در کنار انواع شوینده‌ ها استفاده می ‌کنیم. این یک روش مناسب و متداول است. اما وقتی با یک شیلنگ آب معمولی در کار هستید، لاجرم باید مقدار آب زیادی را مصرف کنید. انواع دستگاه ‌های واتر جت را برای هدفمند کردن این روش پاک‌ کنندگی ابداع کرده ‌اند. واتر جت ‌ها ماشین ‌های ساده و کوچکی هستند که مقدار اندکی از آب را تبدیل به جریانی پرفشار و قدرتمند می ‌نمایند. حالا در ماجرای شستشوی سطوح به یک تجهیز با پاک ‌کنندگی قدرتمند مجهز شده ‌اید. واتر جت کارچر مدل K4 Compact یک نمونه قدرتمند با طراحی ارگونومیک و حمل ‌و نقل ساده است که امکانات بسیار بالایی برای شستشوی سطوح آنهم با قدرتی مثال ‌زدنی دارد.

واتر جت کارچر مدل K4 Compact در دسته مدل ‌های نیمه ‌صنعتی با قابلیت استفاده در مصارف خانگی طراحی ‌شده است. این پاک‌ کننده فشارقوی قادر است تا با مصرف حجم کمی از آب در جریان مقدار اندکی از مواد شوینده قابلیت پاک ‌کنندگی کاملی را تامین نماید. به شکلی که در اندک زمانی هر سطح چوبی، فلزی و یا پلاستیکی و سنگی و حتی بتنی را از وجود انواع آلایندگی ‌پاکیزه سازد.

واتر جت کارچر مدل K4 Compact در دسته کارواش صنعتی از نوع برقی قرار می ‌گیرد. این کارواش صنعتی در حضور موتوری الکتریکی و قدرتمند قابلیت تولید فشار بالای آب در نازل ‌های خروجی دستگاه را تامین می ‌نماید. یک دستگاه کارواش صنعتی مانند جت واش کارچر به نسبت از دیگر مدل‌ ها که با الگوی موتورهای بنزینی و یا دیزلی کار می ‌کنند، حجمی کمتر، وزنی سبک تر و قیمتی مناسب ‌تر دارند. در عین ‌حال کارکردن با جت واش های برقی ساده ‌تر است و شرایط نگهداری از آنها آسان ‌تر می ‌باشد.

با این تفاصیل هنگام کار با واتر جت کارچر مدل K4 Compact، قرار است از یک ماشین قدرتمند تولید فشار آب برای شستشوی عمیق ‌ترین سطوح استفاده کنیم. لکن با تمام مزیت‌ ها، این دستگاه پاک ‌کننده ‌های برقی چندان مدل‌ های قدرتمندی نیستند. اما رنگ‌ و بوی طراحی دستگاه پاک ‌کننده کارچر اندکی متفاوت از ایده‌ های صنعتی ‌شده در عرصه طراحی جت واش ها می‌ باشد. واتر جت کارچر مدل K4 Compact یک دستگاه پاک کننده فشارقوی با قابلیت حمل‌ و نقل ساده برای استفاده در فضاهای خانگی است. این دستگاه از قدرت کافی در شستشوی تمامی سطوح متعارف برای هر فضای خانگی برخوردار است.

نگاه کوتاهی بر دستگاه واتر جت کارچر مدل  K4 Compact

برند کارچر یک کمپانی پیشتاز در عرصه طراحی تا تولید وسایل قدرتمند با هدف شستشو در نیازهای خانگی و نیمه ‌صنعتی است. کارچر با الگوی حمل‌ و نقل ساده، وزن کم و ابعاد کوچک در کنار تامین قدرت بالا دست به طراحی ماشین‌ آلات خود برده ‌است. این الگوی طراحی تقریباً ساده اما کارآمد در طرح ساخت واتر جت کارچر مدل K4 Compact نیز حضور دارد.

پاک کننده فشارقوی کارچر یک دستگاه با طراحی ارگونومیک برای حمل ‌و نقل ساده است. به ‌این ‌ترتیب ابعاد کوچکی دارد و در عین ‌حال سبک‌ وزن با قابلیت مانور بالایی است. تا جاییکه می ‌تواند هر نوع سطح افقی و یا عمودی در فضاهای خانگی، فروشگاهی، مراکز و سازمان ‌های اداری و حتی نیمه ‌صنعتی را شستشو بدهد.

در کار با جت واش کارچر مدل K4 Compact مسیر راه ‌اندازی ساده ‌ای پیش روی شما است. دستگاه با اندک تنظیمات، قابلیت کارکرد کامل خود را پیدا می ‌کند و در تمام مراحل کار، حداکثر قدرت را در پاک کنندگی سطوح دارد. در عین ‌حال وقتی وارد تمیز کردن سطوح در فضاهای خانگی و دیگر ساختمان ‌ها هستید، نیاز به جابجایی، امری بدیهی است. ویژگی ای که از مشخصه ‌های پیش‌ بینی ‌شده در طراحی واتر جت کارچر می ‌باشد. در انتها نیز، پس‌ از پایان عملیات شستشو می‌ توانید این دستگاه قدرتمند را جمع ‌و جور کرده، با ابعادی کوچک در حجم کم از فضا نگهداری کنید.

البته کارچر در طراحی واتر جت توانمند خود دست بالایی در گنجاندن انواع امکانات را پیش رو گرفته ‌است. مانند بهره ‌مندی از دسته تلسکوپی که قابلیت تنظیم ارتفاع دارد، بهره ‌مندی از دو تیپ دستگیره ارگونومیک برای پوشش انواع نیازها و حالت شستشوی سطوح، استفاده از تپانچه اتصال سریع شیلنگ ها، بهره‌ مندی از شیلنگ فشار دستگاه برش ۶ متری، طراحی لوله جت خاک و استفاده از فیلتر جمع ‌آوری آب و... از جمله امکانات قابل ‌توجه در طراحی نهایی واتر جت کارچر مدل K4 Compact می‌ باشد.

توضیحات فنی

مشخصات فنی دستگاه واتر جت کارچر مدل K4 Compact

واتر جت کارچر یک دستگاه با الگوی طراحی کارواش صنعتی است. اما زمینه ‌های طراحی تا کاربرد آن جنبه‌ های متفاوتی از نمونه ‌های عادی واتر جت‌ های شناخته ‌شده بازار را پیش رو گرفته است. در واتر جت کارچر مدل K4 Compact از یک موتور الکتریکی تکفاز با قابلیت توان دهی 1.8 کیلوواتی استفاده شده است. قدرت 1.8 کیلوواتی این موتور تکفاز در تولید جریان فشار آبی بسیار قدرتمند که قابلیت کندن هر نوع آلایندگی و لایه ‌برداری از سطوح کثیف شده را دارد. این موتور تحت تغذیه خط برق ۲۲۰ ولت جریان متناوب استاندارد شهری با فرکانس 50 الی 60 هرتز کار می ‌کند.

در بحث فنی، قدرت رده ‌بالای موتور الکتریکی به شکلی هدایت ‌شده است تا در خروجی شوینده فشارقوی کارچر شاهد جریان آب با سطح فشار ۱۳ الی ۲۰ مگا پاسکال هستیم. این شوینده فشارقوی الکتریکی می‌ تواند جریان آب 420 لیتر در ساعت را تحت فشار بسیار بالا و به شکل دائمی تامین نماید. در عین ‌حال برای واتر جت کارچر تولید جریان آب گرم نیز پیش‌ بینی ‌شده است. در شستشوی بسیاری از سطوح نیاز به تامین آب گرم است. در این حالت وقتی بتوانیم آب گرم را با فشار بالا بر سطوح بپاشیم، قدرت پاک ‌کنندگی بهتر و مؤثرتری را ایجاد کرده ایم.

واتر جت کارچر مدل K4 Compact از قابلیت گرم کردن آب برای تامین شستشویی بهتر برخوردار نیست؛ اما می ‌تواند جریان آبی با دمای حداکثر ۴۰ درجه سانتیگراد را مکش کرده و فشار آب داغ مورد نیاز شستشوی بسیاری از سطوح را تامین نماید. به هر صورت اگر در کار با دستگاه پاک کننده کارچر مدل K4 Compact باشید، قابلیت شستشوی سطوح تا ۳۰ مترمکعب در ساعت را دارید.

این دستگاه با ابعاد 55´30´34 سانتیمتری طراحی‌ شده است و بدون حضور لوازم جانبی، وزنی در حدود ۱۱ کیلوگرم دارد. با توجه به قابلیت ‌های رده‌ بالا در تولید فشار بالای آب با عملکرد جت واش، این حجم در وزن ۱۱ کیلوگرمی معرف یک دستگاه با قابلیت حمل ‌و نقل ساده می‌ باشد که فضای کمی را اشغال خواهد کرد. البته در طراحی فرم نهایی دستگاه نیز الگوهای ارگونومیک برای حمل ‌و نقل ساده پیش ‌بینی ‌شده است. زیرا دستگاه به فرم یک چمدان دسته ‌دار که دارای ۲ چرخ پهن و لاستیکی است، طراحی ‌شده است. کافی است قصد جابجایی در حین عملیات شستشوی سطوح داشته باشید. در این‌ صورت بدون آنکه نیاز به بلند کردن دستگاه واتر جت کارچر باشد، تنها با در دست گرفتن دسته بلند آن و استفاده از چرخ‌ های متحرک قادر هستید تا در هر مکان و فضای محدود وارد شده، به تداوم عملیات پاک‌ کنندگی بپردازید.

توضیحات کلی

ویژگی ‌های برجسته در طراحی واتر جت کارچر

واتر جت کارچر مجهز به یک دسته تلسکوپی از متریال آلومینیومی است. این دستگیره تلسکوپی با قابلیت تنظیم ارتفاع ساده در بهبود عملیات پاکسازی و ایجاد قدرت مانور حداکثری در حین کار بسیار تاثیرگذار است. دسته در اندک زمانی حتی در حین کار، قابلیت توسعه پیدا کردن دارد. به ‌این ‌ترتیب اگر در پاکسازی سطوح با فضاهای دور از دسترس عادی مواجه باشیم، می ‌توانیم با توسعه ابعاد دسته تلسکوپی جت واش کارچر فرآیند شستشو را به ‌راحتی ادامه دهیم. در عین ‌حال این دسته از متریال آلومینیوم است. لذا در مواجهه با آب و مواد شوینده زنگ نمی‌ زند.

از یک سیستم رادیاتوری با استفاده از جریان آب برای خنک کردن موتور الکتریکی در شوینده فشارقوی کارچر استفاده شده‌ است. طراحان کارچر در ایده ‌ای هوشمندانه از جریان آب با هدف خنک کردن مؤثر موتور الکتریکی دستگاه استفاده کرده‌ اند. به ‌این ‌ترتیب موتور در شرایط کارکردی ایده ‌آل ‌تر، با قابلیت تامین قدرتی بالاتر در طراحی نهایی دستگاه حضور دارد و با خنک‌ سازی مؤثر، طول عمر مفید بالاتری را تجربه می ‌کند.

بر روی بدنه واتر جت کارچر، محلی برای جمع ‌آوری منظم لوله‌ های دستگاه تعبیه ‌شده است. طراحان برند کارچر در حرکتی هوشمندانه از فضای موجود بر روی دستگاه برای محلی در جمع ‌آوری منظم شیلنگ طویل واتر جت استفاده کرده ‌اند. در انتهای هر بار عملیات شستشوی فشارقوی سطوح به سادگی می ‌توانید شیلنگ طویل جت واش را بر روی شیار تعبیه ‌شده بر درب جلویی دستگاه آویزان کنید.

تمامی متعلقات واتر جت کارچر اعم از شیلنگ انتقال آب تا نازل ‌های فشارقوی دستگاه، با قابلیت اتصال سریع طراحی شده ‌اند. در طراحی واتر جت کارچر از دو تیپ نازل به همراه یک دسته ارگونومیک تلسکوپی و یک کف شوی قدرتمند حضور دارند. همگی این بخش ‌های نهایی در هدایت فشار آب مجهز به مدخل‌ ها با اتصالات سریع هستند. در حین کار با پاک کننده فشارقوی کارچر می ‌توانید هر کدام از این بخش‌ ها را جدا کرده و به ‌سادگی، با سرعت بالا، قطعه دیگری را جایگزین کنید.

واتر جت کارچر از قابلیت مکش مواد شوینده نیز برخوردار است. وظیفه اصلی جت واش ها در تولید جریان آبی فشار بالا است. این دستگاه می ‌تواند حجم کمی از آب را به جریانی قدرتمند با قابلیت شستشوی سطوح تبدیل کند. اما در واتر جت کارچر پیش ‌بینی ‌های لازم برای استفاده از مواد شوینده نیز صورت گرفته ‌است. این دستگاه قابلیت مکش یکپارچه مواد تمیز کننده را دارد و این مواد را به شکل یکنواخت و مؤثر در آب پرفشار خارج ‌شده از دستگاه مخلوط می‌ کند.

زمینه‌ های کاربردی دستگاه واتر جت کارچر مدل K4 Compact

واتر جت کارچر مدل K4 Compact یک ماشین برقی است که الگوی طراحی آن در زمینه ‌های کاربردی مانند کارواش ‌های کوچک با قابلیت حمل‌ و نقل آسان است. این دستگاه برای مصارف خانگی در پوشش نیازهای سبک شخصی طراحی ‌شده است. به شکلی که یک فرد خاص با خرید این محصول بتواند طیف کاملی از نیازهای شستشو در محیط خانه و یا دیگر فضاهای کاربری را تامین نماید.

واتر جت کارچر یک دستگاه با ابعاد صنعتی و یا نیمه ‌صنعتی نیست. اگر چه این دستگاه قابلیت شستشوی کامل هر نوع خودرویی را دارد؛ اما نمی ‌تواند به‌ عنوان یک کارواش صنعتی در سطح مراکز شستشوی حرفه ‌ای خودروها مورد استفاده قرار بگیرد.

با واتر جت کارچر مدل K4 Compact می‌ توانید به شستشوی سطوح با ابعاد متوسط مانند ماشین‌ های کوچک، دیوارهای خانه، حصارهای باغ، دوچرخه، کف سنگی و یا چوبی ساختمان ها، سنگ نما و... بپردازید.

دستگاه واتر جت کارچر با الگوی حضوری مؤثر و ساده در کنار شما طراحی‌ شده است. اول آنکه با یک موتور برق تک ولتاژ ۲۲۰ ولت متناوب شهری کار می ‌کند. پس در عموم فضاهای متعارف خانگی و خدماتی می ‌توانید از آن استفاده کنید. در عین ‌حال طراحی جمع ‌و جور و کم ‌حجمی دارد تا در فضای خانه و یا انباری شما حجم زیادی را اشغال نکرده باشد. این واتر جت در نهایت سبک ‌وزنی طراحی ‌شده تا حمل‌ و نقل آن ساده باشد. در عین ‌حال برای هر چه ساده‌ تر شدن شرایط سیار دستگاه، از چرخ ‌های مناسب با الگوی طراحی دسته‌ دار بدنه استفاده ‌شده است.

به ‌این ‌ترتیب وقتی در حال شستشوی دیوارها، نرده ‌ها و یا هر فضای گسترده در محیط اطراف انواع ساختمان ‌ها و یا دیگر تجهیزات مانند شستشوی ماشین هستید، به ‌سادگی می‌ توانید با در دست داشتن دسته خوش ‌ساخت واتر جت کارچر، این ماشین توانمند را به هر مکانی که می‌ خواهید جابجا کنید و از قدرت مناسب آن در تولید فشار آبی مناسب بهره‌ مند باشید.

توان موتور ( وات ) 1800
قدرت فشار آب ( bar ) 20 - max. 130
حداکثر دمای آب ورودی ( سانتیگراد ) 40
حداکثر دبی آب -
وزن ( کیلوگرم ) 11
ابعاد ( میلی متر ) 348 . 308 . 520
محیط عملیاتی ( متر مربع ) 30
ولتاژ 220 - 240
گارانتی ندارد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .