نقد و بررسی محصول

 

این سمپاش دارای یک مخزن استوانه‌ای شکل به حجم 20 لیتر است. سمپاش دستی 20 لیتری اسپرایر Metec دارای یک پمپ دستی بوده، که پیستون پمپ در داخل سیلندر از طریق یک اهرم دستی حرکت می‌کند. این باعث فشرده شده شدن هوا به دو بخش نامساوی شده، که بخش بزرگتر هوای فشرده از طریق پیستون به صورت مستقیم وارد مخزن می‌شود.

بخش کوچکتر هوا هم از طریق شیلنگ به سمت نازل سمپاش هدایت می‌شود و به صورت ذرات بسیار ریزی اسپری می‌شود.

سمپاش 20 لیتری Metec با نازل قابل تنظیم

کیفیت و دوام خوب و قابل قبول 

دارای ظرفیت 20 لیتر ، تلمبه و لانس استیل

قابل استفاده برای موارد باغبانی و خانگی

توضیحات فنی

سمپاش های دستی ساده ترین مدل با قابلیت حمل و نقل هستند. سم پاش هایی که در آنها قدرت پمپاژ سموم نباتی از طریق نیروی انسانی اپراتورها تأمین می شود. عموم طراحی برای انواع سمپاش دستی به شکل یک مخزن استوانه ای تقریباً کوچک است که به راحتی توسط اپراتورها قابلیت جابجا شدن دارد. از مدل سمپاش دستی های خانگی که اندازه کوچک در حدود یک بطری برخوردار هستند تا نمونه ‌های حرفه‌ ای تر که با مخزن های ۲۰ الی ۲۵ لیتری کوله ای طراحی می شوند، در این دسته بندی قرار می گیرند. قاعده طراحی تمامی این مدل‌ ها یکسان است. در این طراحی از ایجاد فشار هوا در مخزن دستگاه سمپاش دستی اقدام به تأمین شرایط پمپاژ سموم می کنند.

قاعده طراحی سم پاش های دستی متکی بر حضور یک مخزن و یک پمپ دستی می باشد. پیستون پمپ در داخل سیلندر با استفاده از یک اهرم دستی حرکت خواهد کرد. حرکت پیستون در داخل سیلندر باعث فشرده شدن هوا می ‌شود. این هوای فشرده شده به دو قسمت نامساوی تقسیم می ‌شود. بخش بزرگتر از هوای فشرده شده توسط پیستون به شکل مستقیم وارد مخزن می ‌شود و بخش کوچکتر از هوای فشرده شده از طریق یک شیلنگ به سمت نازل دستگاه هدایت خواهد شد.

محلول سموم نباتی موجود در مخزن، تحت تاثیر فشار هوا از طریق یک شیلنگ به حالتی پمپاژ گونه خارج می شود. در انتهای این شیلنگ، بخش دوم از هوای فشرده شده حضور دارد که در برخورد با جریان سیال تحت پمپاژ، آن را تبدیل به قطرات بسیار ریز و پودری شکل خواهد کرد. در عملیاتی کردن سم پاش دستی لازم است توجه داشته باشید که نمی توانید بیش از دو سوم از مخزن را توسط محلول سموم پر کنید. زیرا قاعده پمپاژ در این دستگاه ساده دستی متکی بر فشرده سازی هوا است. لذا لازم است تا همواره حجم مناسبی از هوا را در مخزن برای انجام عملیات فشرده سازی نگه داشته باشید. عموم سم پاش های دستی برای استفاده در فضاهای خانگی، گلخانه های کوچک، محیط باغ ها و ویلا ها و یا محوطه های سبز شهری کارایی دارند.

توضیحات کلی

برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .