نقد و بررسی محصول

جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD5 PREMIUM

از زمان ابداع شدن جاروبرقی، دیگر ماجرای گرد و خاک گیری خانه تا دیگر فضاهای تعریف ‌شده انسان ‌ها، کاملاً متحول شده ‌است. حالا هر کسی در هر مکانی می ‌تواند از یک جاروبرقی قدرتمند داشته باشد. کافی است این ماشین گرد و خاک گیری را به منبع برق مطمئن وصل کنید تا با قدرت مکش آن هر نوع گرد و خاک را از بطن محیط بیرون بکشید. اگر در فضای خانه هستید، ماجرای شما در تهیه کردن یک جاروبرقی ساده خلاصه می ‌شود. اما اگر نیاز شما خیلی فراتر از یک گردگیری ساده باشد، دیگر باید به تهیه انواع جاروبرقی ‌های صنعتی مانند جاروبرقی چند منظوره فکر کنید. این جاروبرقی ها قابلیت مکش خاک و آب را با هم دارند. جاروبرقی کارچر مدل WD5 PREMIUM یکی از نمونه ‌های خوش ‌ساخت بازار است که در این عرصه ‌های قدرتمند از مکش آلودگی ‌های محیط کاملاً توانمند است.

جاروبرقی چند منظوره، تعریف مشخصی دارد. این تیپ از جاروبرقی ها با قابلیت مکش آب و خاک طراحی شده ‌اند و در رده میانی از جاروبرقی صنعتی ‌ها قرار می‌ گیرند. یک جاروبرقی چند منظوره، قدرت کافی برای تعریف شدن در فضاهای صنعتی را دارد و در عین ‌حال با هدف استفاده در مصارف عمومی حتی نیازهای خانگی هم هستند. مانند جاروبرقی کارچر مدل WDS PREMIUM که در رده محصولات با تعریف صنعتی اما عملکردی عمومی ارائه ‌شده است. این تیپ از جاروبرقی ها قابلیت مکش آب و مقابله با نشتی مایعات را دارند. می ‌توانند لکه ‌های خیس بر هر سطحی را برطرف کنند. در عین ‌حال از یک گردگیری ساده داخل خانه تا مکیدن عمیق گرد و خاک اطراف خانه و حتی فضاهای صنعتی موفق ظاهر شوند. خلاصه هر جا و در هر مکانی نیاز به مکش آب و خاک برای تمیز کردن فضا دارید، خیلی ساده می ‌توانید از یک جاروبرقی چند منظوره مانند محصول خوش‌ ساخت برند کارچر استفاده کنید.

معرفی جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD5 PREMIUM

کارچر از برندهای صاحب سبک در طراحی ماشین ‌آلات نیمه ‌صنعتی و یا سبک موتوری شده ‌است. این کمپانی در طراحی جاروبرقی آب و خاک خود رویکردی عمومی را مد نظر قرار داده ‌است. به شکلی که محصول نهایی با قابلیت استفاده در هر مکانی با هر تعریف از پاکیزه سازی مورد استفاده قرار بگیرد. در عین ‌حال فاکتورهای قدرت را در کنار بهره‌ مندی از متریال‌ های مقاوم همراه کرده تا محصول نهایی جدا از بحث توانمندی بالا به یک ماشین ماندگار و خوش ‌ساخت تبدیل شود.

برای تامین این اهداف، کارچر جاروبرقی چند منظوره مدل WD5 PREMIUM خود را به یک موتور تکفاز با توان 1.1 کیلوواتی مجهز کرده ‌است. این موتور قدرتمند تحت تأمین برق ۲۲۰ ولت استاندارد شهری کار می‌ کند. در عین ‌حال برای جاروبرقی کارچر از یک ظرف استیل با حجم ۲۵ لیتری گنجانده شده‌ است. این ظرف حجیم ۲۵ لیتری قابلیت کارکرد طولانی ‌مدت را برای جاروبرقی صنعتی کارچر فراهم می ‌کند.

برای ساخت این ظرف حجیم، متریال استیل ضدزنگ در نظر گرفته ‌شده است. از آنجا که ماهیت کارکرد جاروبرقی چند منظوره کارچر در مکش آب و خاک است، نیاز به مخزن با قابلیت ماندگار که کاملاً ضد زنگ باشد وجود دارد. کارچر نیز با درک درست این وظیفه، مخزن حجیم جاروبرقی چند منظوره مدل WD 5 PREMIUM را با استفاده از فلز استیل طراحی کرده تا زمینه‌ های کارکردی هر چه ماندگارتر را فراهم کرده باشد.

اما وجه جالب‌ توجه در طراحی جاروبرقی آب و خاک کارچر، فناوری ابتکاری این کمپانی در جای ‌گذاری فیلتر می ‌باشد. در جاروبرقی ‌های معمولی حتی در نمونه ‌های رده ‌بالای صنعتی، جابجا کردن فیلتر یکی از چالش ‌های جدی در حین کار است.اما در تکنیک طراحی جاروبرقی کارچر، این فضای آب‌ بندی ‌شده با روش نصب سریع همراه شده ‌است. در این تکنیک، فیلتر جاروبرقی را با تا زدن در عرض چند ثانیه می‌ توانید در محفظه فیلتر نصب کنید.

کارچر در طراحی این محصول قدرتمند، دست توانمندی برای استفاده کاربران پیش‌ بینی کرده ‌است. زیرا از فیلترهایی که قابلیت استفاده، هم برای آب و هم برای خاک را دارند، در این جاروبرقی چند منظوره گنجانده ‌است. به ‌این ‌ترتیب اگر در حین کار با تغییر فاز آب و خاک مواجه باشید، دیگر نیازی به جابجایی فیلتر ندارید. همین نکته ساده، آسانی در کار و سرعت‌ عمل بالا را به‌ دنبال دارد.

جاروبرقی چند منظوره کارچر مدل WD 5 PREMIUM به ‌لطف طراحی حجیم با ظاهری ارگونومیک و تعریف سازوکارهای ایده ‌آل در جابجایی فیلتر و در نهایت بهره ‌مندی از متریال باکیفیت، قابلیت گسترده برای استفاده در انواع فضاهای صنعتی و نیمه ‌صنعتی و حتی خانگی را دارد. این جاروبرقی چند منظوره با طراحی جمع ‌و جور با قدرت مانور مناسبی در فضاهای محدود کار می‌ کند.

توضیحات فنی

مشخصات فنی جاروبرقی کارچر مدل WD 5 PREMIUM

در تحلیل مشخصات فنی هر ابزار موتوری قاعدتاً خود بخش موتوری دستگاه از کلیدی‌ ترین اجزای آن می ‌باشد. قدرت تا کارایی هر ماشین موتوری شده را باید با میزان قدرت و توان موتور آن ارزیابی کنیم. در محصول مورد نظر ما یعنی جاروبرقی کارچر مدل WD 5 PREMIUM از یک موتور الکتریکی تکفاز با قابلیت توان دهی 1.1 کیلووات استفاده ‌شده است. این میزان توان دهی بسیار فراتر از موتورهای تعریف ‌شده در جاروبرقی ‌های ساده خانگی است. اما در ردیف مدل‌ های تمام صنعتی ‌شده قرار نمی‌ گیرد. لکن با توجه به ماهیت طراحی همه‌ کاره جاروبرقی کارچر می ‌توانیم این میزان توان دهی موتور را در جایگاه ایده ‌آل و هدفمندی ارزیابی کنیم. موتور مذکور برای کار کردن، نیاز به تامین برق ۲۲۰ ولت جریان متناوب استاندارد شهری تحت فرکانس ۶۰ هرتز دارد.

به لطف حضور موتور تقریباً قدرتمند در این جاروبرقی چند منظوره، قدرت مکش ۲۴۰ وات هوا فراهم شده ‌است. قدرت مکش، در اندازه ‌هایی کاملاً ایده ‌آل برای مصارف عمومی که هم قابلیت کافی گرد و خاک گیری دارد و هم می ‌تواند در مکش لایه نازکی از آب کاملاً موفق و کاربردی ظاهر شود.

از کنار قیمت قدرت موتوری و همچنین مقدار قابلیت مکش این جاروبرقی چند منظوره که عبور کنیم، با مخزن تقریباً حجیم ۲۵ لیتری دستگاه مواجه هستیم. این مخزن آنقدر حجیم است که بتواند فرآیند جاروکشی طولانی ‌مدت در آلوده ‌ترین فضاها را پاسخگو باشد. البته همان‌ طور که قید کردیم، برند کارچر در طراحی این مخزن از متریال تمام استیل ضدزنگ استفاده کرده تا جدا از بحث حجیم بودن، ویژگی ماندگاری و مقاومت طولانی ‌مدت را هم داشته باشد.

این جاروبرقی چند منظوره در ابعاد 56´38´41 سانتیمتری طراحی ‌شده است. ابعادی که اندکی بزرگتر از نمونه ‌های ساده از جاروبرقی ‌های متداول خانگی است و در عین ‌حال می ‌تواند پاسخگوی حجم بالای کار در فضاهای صنعتی باشد. طراحی جمع ‌و جور آن هم در وزنی کمتر از ۹ کیلوگرم قدرت مانور مناسبی را برای این جاروبرقی چند منظوره فراهم کرده است. جاروبرقی ای که در ابعاد مصارف خانگی طراحی ‌شده است. اما به لطف بهره ‌مندی از یک موتور قدرتمند با زمینه ‌های طراحی مکش آب و خاک قابلیت ‌های حضور در مصارف رده ‌بالای صنعتی را دارد.

ویژگی ‌های کاربردی در طراحی جاروبرقی کارچر

طراحی با الگوی جابجایی سریع فیلتر: کارچر با پیش‌ بینی درست از نحوه کار با جاروبرقی ‌های چند منظوره از یک روش خلاقانه در جابجایی فیلتر استفاده می ‌کند. بدون آنکه نیاز به باز کردن پیچ و مهره باشد، با طراحی یک محفظه خود قفل شونده، قابلیت تعویض فیلتر فراهم شده ‌است. کافی است اهرم تعریف ‌شده در محفظه فیلتر را فشار دهید تا تمام محفظه از جای خود خارج ‌شده، شرایط ساده تعویض فیلتر را فراهم کند. در عین ‌حال برای این جاروبرقی چند منظوره کارچر از فیلترهای مناسب در مکش آب و خاک آن‌ هم به شکل هم ‌زمان طراحی ‌شده است.

استفاده از نازل کف و شیلنگ مکش مشترک در پاکسازی آب و خاک: برای طراحی جاروبرقی چند منظوره کارچر رسیدن به قدرت مانور حداکثری، الگوی اصلی بوده ‌است. به شکلی که اپراتور فارغ از نوع مکش آب و خاک نیازی به جابجایی و یا تعویض قطعات نداشته باشد. برای این منظور در این جاروبرقی از یک نازل کف و شیلنگ مکش مشترک در جذب آب و خاک استفاده ‌شده است.

قابلیت مانور بالا در کار با نازل ‌های مختلف: برای جاروبرقی چند منظوره کارچر انواع نازل ‌ها با قابلیت ‌های متنوع مکش در انواع فضاهای محدود تعریف ‌شده است. در عین ‌حال تمامی این نازل ‌ها را می ‌توانید به ‌سادگی مستقیماً به خود شیلنگ مکش دستگاه متصل کنید. به ‌این ‌ترتیب از توانایی سریع در جابجایی نازل ‌ها برخوردار هستید.

امکان تمیز کردن اتوماتیک فیلتر: جاروبرقی چند منظوره کارچر به شکلی طراحی ‌شده تا با فشردن یک دکمه، جریان هوای شدیدی در فیلتر دستگاه ایجاد شود. به ‌این ‌ترتیب خاک از داخل فیلتر به سمت مخزن مکیده خواهد شد. این امکان برای بازیابی قدرت مکش جاروبرقی کارچر، بدون نیاز به تعویض فیلتر طراحی ‌شده است.

امکان بهره ‌مندی از عملکرد دمنده در دفع آلودگی ‌ها: در طراحی جاروبرقی چند منظوره کارچر علاوه ‌بر قابلیت مکش قدرتمند آب و خاک از توانایی دمنده بودن نیز استفاده ‌شده است. این حالت زمانی کاربرد دارد که قابلیت مکش آلودگی ‌ها فراهم نباشد. لذا می ‌توانید با بهره ‌مندی از قدرت دمندگی، هر گونه گرد و خاک و یا آب و رطوبت را از داخل فضاهای محدود بیرون بکشید.

با طراحی ایده ‌آل در جمع ‌آوری دستگاه: سیستم جمع‌ کننده کابل جاروبرقی کارچر، قدرت مناسبی دارد و با سرعت خوبی کابل را به ‌طور کامل در داخل فضای تعریف ‌شده جاروبرقی جمع ‌آوری می‌ کند. در عین ‌حال تمامی بخش‌ های جاروبرقی صنعتی کارچر، اعم از شیلنگ مکش، لوازم جانبی و نازل ‌ها به شکلی طراحی شده ‌اند تا به فرمی با اشغال فضایی بسیار اندک، در کنار مجموعه اصلی دستگاه جای بگیرند.

بهره ‌مندی از نازل ‌های قابل تعویض شدن: برای رسیدن به حداکثر قابلیت مکش در انواع شرایط از آلودگی ‌های آب و خاک در طراحی جاروبرقی چند منظوره کارچر از نازل ‌های قابل تعویض شدن استفاده ‌شده است. این نازل ‌ها دارای دو نوار لاستیکی و دو نوار قلم ‌مو هستند که به ‌راحتی و سریع قابلیت تعویض شدن دارند.

طراحی دسته ارگونومیک با قابلیت محافظت از جریان الکترواستاتیکی: در حین جاروبرقی کشیدن، خصوصا مکش ریزگردها همیشه احتمال ایجاد جریان ‌های الکترواستاتیکی هر چند کم وجود دارد. این جریان ‌ها خطرناک نیستند؛ اما ممکن است باعث ناراحتی مصرف‌ کنندگان باشند. لکن دسته با طراحی ارگونومیک جاروبرقی کارچر نسبت به این جریانات عایق‌ بندی شده ‌است.

توضیحات کلی

سخن پایانی در خرید جاروبرقی چند منظوره کارچر

قاعده طراحی جاروبرقی ‌های چند منظوره، اسلوب متفاوتی از جاروبرقی ‌های ساده خانگی دارد. در این جاروبرقی ها قدرت مکش بالا در کنار حجم بزرگ تعریف ‌شده مخزن همراه با درجات رده ‌بالای عایق‌ بندی است تا قابلیت مکش حداکثری آب و خاک را برای مصرف ‌کنندگان فراهم آورند. این جاروبرقی ها جدا از بحث جذب گرد و خاک و مایعات، قابلیت جمع ‌آوری زباله ‌های مرطوب و مکش رطوبت از دل پارچه ‌های ضخیم را دارند.

طبعا هر جاروبرقی که این قابلیت ‌های رده‌ بالا را هم ‌زمان با سطح کیفی و کمی مناسب تهیه نماید، می ‌تواند الگوهای برتر بازار را داشته باشد. محصول تعریف ‌شده برند کارچر در قامت جاروبرقی چند منظوره مدل WD 5 PREMIUM یک نمونه خوش ‌ساخت با طراحی از متریال ‌های باکیفیت است که در تأمین نیازهای گسترده از مکش آب و خاک تا زباله ‌های مرطوب کاملاً توانمند است. قیمت جاروبرقی کارچر در رده‌ های میان قیمت قرار دارد. هر چند اگر تحلیل هوشمندانه ای داشته‌ باشیم، ماجرای قیمت جاروبرقی چند منظوره در چالش امکانات تا قدرت مکش دستگاه تعیین خواهد شد. هر چه قدرت مکش در کنار قابلیت ‌های کاربردی، سطح بالاتری داشته باشد، قطعا جریان قیمت جاروبرقی چند منظوره جایگاه بالاتری کسب خواهد کرد. لکن در تحلیل قیمت جاروبرقی کارچر با یک نگاه اقتصادی و مقرون به ‌صرفه مواجه هستیم. کالایی که امکانات را در کنار قدرت و قابلیت مانور بالا همزمان دارد و در عین ‌حال با شرایط اقتصادی مناسبی در سطح بازار عرضه ‌شده است.

توان دستگاه ( وات ) 1800
ظرفیت مخزن ( لیتر ) 25
طول کابل ( متر ) 5
استاندارد متعلقات ( mm ) 35
توان مصرفی ( وات ) 1100
وزن ( کیلوگرم ) 9.5
شعاع کار -
ظرفیت مخزن آب -
گارانتی ندارد
برای ثبت نظر ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

فروشگاه اینترنتی رامان مارکت ، با هدف فروش اینترنتی محصولات کشاورزی ، باغبانی و ابزار آلات صنعتی و کشاورزی فعالیت خود را آغاز کرده است . این فروشگاه اینترنتی برای راحتی شما مشتریان گرامی امکانات فراوانی را برای ارسال سریع به تمام نقاط ایران در نظر گرفته است . مشتریان گرامی میتوانند پرداخت حضوری ( برای تهران ) و یا پرداخت آنلاین را برای ثبت سفارش خود انتخاب کنند . تضمین صحت و سلامت کالا تا هنگام تحویل به مشتری از اهداف مهم این فروشگاه میباشد . تنوع محصولات با کیفیت و قیمت های مناسب و رقابتی از دیگر مزایای خرید از فروشگاه اینترنتی رامان مارکت میباشد . با آرزوی فراهم آوردن رضایت شما کاربران گرامی .